روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " تحلیل قیمتی بیت کوین در 13 خرداد ؛ برای صعود آماده شوید از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ منتشر شد.

تحلیل قیمتی بیت کوین در 13 خرداد ؛ برای صعود آماده شوید

[…]

نوشته تحلیل قیمتی بیت کوین در ۱۳ خرداد ؛ برای صعود آماده شوید اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

تحلیل قیمتی بیت کوین در ۱۳ خردادقیمت بیت کوین (BTC) هم اکنون در حال تلاش برای عبور از مثلث متقارن ایجاد شده است و باید منتظر تایید شکست آن از سمت بالا بود. در ادامه با تحلیل قیمتی بیت کوین در ۱۳ خرداد همراه ما باشید.در ۲۴ ساعت اخیر قیمت پادشاه ارزهای دیجیتال ۴.۸ درصد رشد داشته و حجم معاملات نیز ۹ درصد افزایش یافته است. در حال حاضر BTC در تراز ۳۸۶۸۰ دلار معامله می شود و با ارزش بازاری معادل ۷۲۵ میلیارد دلار، ۴۱.۵ درصد از سلطه بر بازار را در اختیار دارد.در نمودار یک ساعته، به تازگی مثلث گفته شده در تحلیل قبلی از بالا شکسته شده است اما باید منتظر بسته شدن کندل چهار ساعته در بالای آن باشیم تا بتوان این شکست را معتبر دانست.نمودار ۱ ساعته قیمت بیت کویننخستین مقاومت پیش رو در تراز ۳۹۵۰۰ دلار قرار دارد و مهم ترین مقاومت نیز تراز ۴۰۴۰۰ دلار می باشد که اگر خریداران موفق به تثبیت قیمت در بالای این تراز بشوند یک الگوی کف دو قلو شکل می گیرد که هدف آن ۵۰۰۰۰ دلار است. سطوح مقاومتی بعدی در این مسیر ترازهای ۴۲۸۰۰ و ۴۶۰۰۰ دلار می باشند.تراز ۳۷۴۵۰ دلار اکنون به یک سطح حمایتی قوی تبدیل شده است که برای شکل گیری یک موج صعودی نباید از دست برود بنابراین بهتر است که حد ضرر زیر همین محدوده قرار بگیرد. در صورت افزایش یافتن عرضه ها حمایت بعدی در تراز ۳۵۵۰۰ دلار واقع شده است که با کف مثلث نیز مطابقت دارد و شکسته شدن آن به معنی سقوط بیت کوین به زیر ۳۰۰۰۰ دلار است.فراموش نکنید تا زمانی که قیمت BTC زیر ۴۰۰۰۰ دلار قرار دارد فشار فروش می تواند هرگونه رشد قیمتی را سرکوب کند بنابراین بسته شدن یک کندل روزانه در بالای این سطح برای ادامه دار بودن رشد بسیار حیاتی است.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تحلیل قیمتی بیت کوین در 13 خرداد ؛ برای صعود آماده شوید از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×