روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " معرفی 5 آلتکوین با پتانسیل رشدی چشمگیر در ماه ژوئن از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ منتشر شد.

معرفی 5 آلتکوین با پتانسیل رشدی چشمگیر در ماه ژوئن

[…]

نوشته معرفی ۵ آلتکوین با پتانسیل رشدی چشمگیر در ماه ژوئن اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

۵ آلتکوین با پتانسیل رشدی چشمگیر در ماه ژوئنلارک دیویس (Lark Davis)، تحلیل گر و معامله گر رمزارز، ۵ آلتکوین با پتانسیل تجربه رشدی چشمگیر در ماه ژوئن را معرفی کرده است.اولین دارایی دیجیتال که دیویس در لیست خود قرار داده پولیگان (Polygon) یا ماتیک، راهکار مقیاس پذیر لایه دوم اتریوم، است که تا حد زیادی توانسته است در مقایسه با دیگر دارایی های رمزارز از اصلاح قیمت پیشین بازار جان سالم به در ببرد.“پولیگان در چند ماه گذشته بسیار قدرتمند عمل کرده است… من فکر می کنم که رشد پیاپی پولیگان هنوز به پایان نرسیده است… می توان انتظار داشت که هر توکن متیک بتواند از تراز قیمتی کنونی تا سطح ۱۰ دلار رشد کند که به وضوح یک پتانسیل رشد عالی است.”دیویس به این موضوع اشاره کرده است که پولیگان به تازگی از نظر تعداد تراکنش های روزانه موفق شده است از بایننس اسمارت چین پیشی بگیرد و بسیاری از پلتفرم های اکوسیستم مالی غیرمتمرکز یا دیفای (DeFi) به بستر پولیگان حرکت کرده اند و به شکل چشمگیری ارزش این شبکه را افزایش داده اند.آلتکوین بعدی که دیویس در لیست خود لحاظ کرده تتا نتورک (THETA)، پلتفرم غیرمتمرکز استریم ویدیو، است که پس از سقوط گسترده بازار توانسته جایگاه خود را تا حد زیادی بازیابی کند.“در ماه ژوئن برخی اتفاقات مهم در شبکه تتا رخ خواهند داد. اولین مورد آنها بازار تتادراپ (ThetaDrop) خواهد بود… این یک بازار برای توکن های غیرقابل تعویض (NFT) است که قابلیت یکپارچه سازی با محصولات مختلف را دارد.NFTها پیشرفتی عظیم در حوزه مالکیت دیجیتال هستند و به همین دلیل چنین اتفاقی خواهد توانست آثاری مثبت بر قیمت تتا از خود به جای بگذارد.”علاوه بر این، نسخه سوم مین نت تتا در آستانه راه اندازی است و فرصت های استیکینگ جدیدی را با تتا فیول (Theta Fuel) یا به اختصار TFUEL برای علاقمندان فراهم خواهد کرد. TFUEL توکنی عملیاتی برای شبکه تتا است و به گفته دیویس سرمایه گذاران خواهند توانست در کنار توکن رسمی THETA روی توکن جدید نیز حساب باز کنند.در جایگاه بعدی دیویس به کاردانو (ADA)، رقیب اتریوم، اشاره کرده است که به زودی کارایی ویژگی قراردادهای هوشمند را مورد آزمایش قرار خواهد داد.در نهایت دیویس به دو توکن اشاره کرده است که در آینده نزدیک عرضه خواهند شد. اولین مورد از آنها توکن مربوط به پروژه وگا (Vega)، پروتکل معاملاتی مشتقات رمزارز، است. این پروتکل بازار بسیار بزرگی را پیش روی خود خواهد داشت.در نهایت آخرین پروتکلی که دیویس به آن اشاره می کند فورمیشن (Formation) نام دارد که یک پلتفرم میان زنجیره ای هوشمند برای کشت سود به حساب می آید. این پروتکل به کاربران اجازه می دهد که پول های خود را برای گرفتن پاداش در قالب توکن بومی فورمیشن استیک کنند. این پروتکل برای ارائه بیشترین سود، دارایی ها را در میان چندین بلاکچین توزیع می کند.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " معرفی 5 آلتکوین با پتانسیل رشدی چشمگیر در ماه ژوئن از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×