روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " طرح سختگیرانه جو بایدن برای اخذ مالیات از ارزهای دیجیتال از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ منتشر شد.

طرح سختگیرانه جو بایدن برای اخذ مالیات از ارزهای دیجیتال

[…]

نوشته طرح سختگیرانه جو بایدن برای اخذ مالیات از ارزهای دیجیتال اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

طرح سختگیرانه جو بایدن برای اخذ مالیات از ارزهای دیجیتال می تواند شامل غیرآمریکایی ها نیز بشودبه نظر می رسد جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا، برای مقابله با فرارکنندگان مالیاتی به ویژه افرادی که به دنبال استفاده از رمزارزها هستند، آماده است و طرحی برای اخذ مالیات از ارزهای دیجیتال را ارائه داده است که می تواند معامله گران رمزارزها در خارج از ایالات متحده را نیز تحت تأثیر قرار دهد.در مجموعه پیشنهادهای وزارت خزانه داری آمریکا که هفته گذشته منتشر شد، این وزارتخانه فرار مالیاتی با استفاده از مجموعه ارزهای دیجیتال را “مشکلی که به سرعت در حال رشد است” نامید. این دپارتمان در ادامه گفته است:“از آنجا که صنعت مورد بحث کاملاً دیجیتالی است، مودیان مالیاتی می توانند با مراکز مبادله رمزارز در خارج از کشور و ارائه دهندگان کیف پول معامله کنند بدون اینکه از ایالات متحده خارج شوند. بنابراین ماهیت جهانی بازار ارز های دیجیتال فرصت هایی را برای مالیات دهندگان ایالات متحده فراهم می کند تا دارایی و درآمد مشمول مالیات خود را پنهان کنند.”خزانه داری پیشنهاد کرده است که این مشکل را با مجبور کردن کارگزاران رمزنگاری مستقر در آمریکا، یعنی صرافی ها و ارائه دهندگان کیف پول، برای انتقال اطلاعات به خدمات درآمد داخلی (IRS)، ارگان عالی مالیاتی کشور، حل کنند.به نظر می رسد این ایده ایجاد یک شبکه جهانی از ارگان های مالیاتی است که اطلاعات مربوط به فرار مالیاتی خارج از کشور را نیز به اشتراک می گذارد. IRS داده های خود را با دولت های خارج از کشور به اشتراک می گذارد و انتظار دارد اطلاعاتی درباره معاملات آمریکایی های خارج از کشور دریافت کند. خزانه داری در این راستا می گوید:“برای اطمینان از اینکه ایالات متحده قادر است از یک چارچوب مبادله خودکار، اطلاعات جهانی دارایی های رمزنگاری را دریافت کند، ضروری است که ایالات متحده متقابلا اطلاعات مربوط به صاحبان سود خارجی را نیز ارائه دهد.”

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " طرح سختگیرانه جو بایدن برای اخذ مالیات از ارزهای دیجیتال از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×