روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " آیا مدل پیش بینی قیمت بیت کوین s2f در خطر نقض شدن است؟ از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ منتشر شد.

آیا مدل پیش بینی قیمت بیت کوین s2f در خطر نقض شدن است؟

[…]

نوشته آیا مدل پیش بینی قیمت بیت کوین S2F در خطر نقض شدن است؟ اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

امکان نقض شدن مدل پیش بینی قیمت بیت کوین S2Fپلن بی (PlanB) تحلیلگر مشهور بیت کوین (Bitcoin) می گوید که مدل پیش بینی قیمت بیت کوین S2F که به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرد در یک سطح مهم حمایتی قرار گرفته است.مدل سهام به جریان (S2F) که به طور سنتی برای ردیابی عملکرد کالاهایی مانند فلزات گران بها استفاده می شود، قیمت یک دارایی را با عرضه موجود آن مقایسه می کند.پلن بی به دلیل دقت S2F و S2FX، که برای رسیدن به برآورد قیمت بیت کوین، عملکرد طلا و نقره را نیز در نظر می گیرد، طرفداران زیادی را جمع کرده است. این تحلیلگر ناشناس به ۵۳۶۴۰۰ دنبال کننده خود می گوید که بیت کوین در این اصلاح اخیر از محدوده کف مشخص شده در مدل وی به بالا برگشته است.مدل سهام به جریان پیش بینی می کند که بیت کوین به ۱۰۰۰۰۰ دلار و مدل S2FX پیش بینی می کند که بیت کوین ۲۸۸۰۰۰ دلار خواهد رسید.در یک نظرسنجی در توئیتر، پلن بی از دنبال کنندگان خود می پرسد آیا آنها معتقدند که نمودار نشان می دهد که بیت کوین مدل S2F را نقض می کند یا نه. این نظرسنجی نشان می دهد که ۱۷.۶ درصد از شرکت کنندگان معتقدند که S2F شکسته خواهد شد.پلن بی می گوید در حالی که مدل S2F نزدیک به نقض شدن است، مدل S2FX همچنان مطمئن است و با وجود افت قیمت بی کوین در ماه گذشته، همچنان در چرخه صعودی بازار قرار داریم.“ما می دانستیم که بیت کوین در یک خط مستقیم صعودی حرکت نخواهد کرد و چندین افت ۳۵ درصدی در بازار ممکن است. به نظر می رسد که این چرخه رفتاری مانند چرخه ۲۰۱۳ را اجرا می کند. مدل S2FX همچنان دست نخورده است.”این معامله گر مشهور قبلاً خاطرنشان کرده بود که او شخصاً روی روند کوتاه مدت قیمت تمرکز نکرده است، و اطمینان زیادی نسبت به ارزش بیت کوین در بلند مدت دارد.“من علاقه زیادی به رسیدن به محدوده ۱۰۰هزار تا ۲۸۸هزار دلاری ندارم، بیشتر توجه ام به هالوینگ (halving) سال ۲۰۲۴ است. من به نوسانات قیمتی اهمیتی نمی دهم.”

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " آیا مدل پیش بینی قیمت بیت کوین s2f در خطر نقض شدن است؟ از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×