روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " شروع روند افزایشی بعدی کاردانو اجتناب ناپذیر است! از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۴ منتشر شد.

شروع روند افزایشی بعدی کاردانو اجتناب ناپذیر است!

[…]

نوشته شروع روند افزایشی بعدی کاردانو اجتناب ناپذیر است! اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

شروع روند افزایشی بعدی کاردانومعامله گر محبوب کالئو (Kaleo) فکر می کند شروع روند افزایشی بعدی کاردانو (Cardano) به بالاترین سقف تاریخی خود اجتناب ناپذیر است.این تحلیلگر با نام مستعار کالئو به ۳۱۶۸۰۰ دنبال کننده توئیتر خود می گوید که توکن آدا (ADA) در بلاکچین کاردانو در آستانه تغییر یک روند بلند مدت قیمتی در جفت ارز بیت کوینی خود، کاردانو/بیت کوین (ADA/BTC) است، روندی که شروع آن به سال ۲۰۱۸ بازمی گردد.“جفت ارز کاردانو/بیت کوین تقریبا یک روند برگشتی به سقف های تاریخی قبلی خود را تکمیل کرده است. باید انتظار داشته باشید که به زودی شاهد سقف های قیمتی جدیدی باشیم.پس از شکستن روند نزولی کاردانو در جفت ارز بیت کوینی خود، انتظار می رود که روند بازگشت قیمت در جفت ارز دلاری کاردانو به محدوده ۲ دلاری دیده شود و سقف های قیمتی جدیدی تشکیل بدهد.”نمودار رمزارز کاردانو نسبت به بیت کوینطبق داده های سایت کوین گیکو (CoinGecko)، در زمان نوشتن این مقاله کاردانو در محدوده ۱.۷۲ دلاری معامله می شود و تقریباً ۲ درصد در طی یک روز گذشته افت داشته است. با این حال توکن شبکه کاردانو، آدا، در طی دو هفته گذشته، رشدی در حدود ۱۳ درصد را تجربه کرده است.علاوه بر کاردانو، کالئو نسبت به بیت کوین (Bitcoin) نیز دیدگاهی صعودی دارد.“هنوز هیچ چیزی در برنامه بلند مدت و تصویر کلی روند تغییر نکرده است. من هنوز مطمئن هستم که محدوده های بالای ۱۰۰۰۰۰ دلار را در این چرخه صعودی خواهیم دید.دقت این نمودار از اوایل سال ۲۰۱۹ هنوز من را متحیر می کند. هر چیز خوبی باید سرانجام به پایان برسد، اما من هنوز فکر می کنم که مسیر نسبتا زیادی تا پایان چرخه باقی مانده است.”نمودار قیمتی بیت کویناین معامله گر پرطرفدار همچنین پیش بینی می کند که دوج کوین (Dogecoin) روند جهشی خود را ادامه خواهد داد.“روشی که سهام جوک محور (AMC و GME) در حال رشد ونمو هستند، اینکه دوج کوین هم مسیر افزایشی مشابه ای را طی کند تعجب آور نخواهد بود. رسیدن به سطوح بالاتر از ۱ دلار نباید دور از انتظار باشد.”

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " شروع روند افزایشی بعدی کاردانو اجتناب ناپذیر است! از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×