روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " افزایش سنگین ارزش دارایی های دیجیتال شرکت کنندگان تحقیق mit در 2014 از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ منتشر شد.

افزایش سنگین ارزش دارایی های دیجیتال شرکت کنندگان تحقیق mit در 2014

[…]

نوشته افزایش سنگین ارزش دارایی های دیجیتال شرکت کنندگان تحقیق MIT در ۲۰۱۴ اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

افزایش سنگین ارزش دارایی های دیجیتال دانشجویان MITشرکت کنندگان در یک تحقیق در انستیتوی فناوری ماساچوست (MIT) که بیت کوین (Bitcoin) رایگان دریافت کرده اند، شاهد افزایش سنگین ارزش دارایی های دیجیتال خود هستند.در سال ۲۰۱۴، پروژه بیت کوین ام آی تی (Bitcoin MIT) به هر دانشجوی مقطع کارشناسی در دانشگاه کمبریج ماساچوست فرصتی برای مطالبه ۱۰۰ دلار بیت کوین ارائه داد. تنها کاری که آنها باید انجام می دادند این بود که یک پرسشنامه را به ازای دریافت تعدادی بیت کوین تکمیل کنند.بلومبرگ (Bloomberg) گزارش می دهد که از ۳۱۰۰ دانش آموز شرکت کننده در این تحقیقات، از هر چهار شرکت کننده یک نفر رمزارزهای خود را در پایان آزمایش، سال ۲۰۱۷، نقد کرده است.برخی از شرکت کنندگان از سود خود برای خرید یک جفت کفش یا غذا استفاده کردند. دیگران دارایی های خود را فراموش کردند و برخی دیگر بیت کوین های خود را از دست دادند زیرا دیگر نمی توانستند به کیف پول دیجیتال خود، جایی که رمزارزهایشان را ذخیره کرده بودند، دسترسی پیدا کنند.مشخص نیست که چه تعداد از فارغ التحصیلان هنوز بیت کوین های رایگان خود از این آزمایش را نگهداری کرده اند، اما مری اسپنجرز (Mary Spanjers) 24 ساله، دانشجوی تازه وارد آن زمان، می گوید که هنوز بیت کوین های رایگان خود را دارد.از آنجا که قیمت بیت کوین در سال جاری به سقف تاریخی جدید خود رسید، ارزش ۱۰۰ دلار بیت کوینی که اسپنجرز در سال ۲۰۱۴ دریافت کرد به ۲۰ هزار دلار رسید. حتی پس از سقوط قیمت این دارایی دیجیتال در ماه مه، بیت کوین های رایگان وی هنوز هم در حدود ۱۳۰۰۰ دلار ارزش دارد که در طی هفت سال گذشته ۱۳۰۰۰ درصد رشد را نشان می دهد.اسپنجرز، که اکنون به عنوان مهندس نرم افزار در شرکت نفت اسکلامبرگر (Schlumberger) در هوستون (Houston) کار می کند، می گوید که او تقریباً از بیت کوین های خود برای خرید یک تیشرت ۳۵ دلاری با طرح “اثر داپلر” برای پدرش استفاده کرده است. اگر او نظر خود را تغییر نداده بود، مقدار بیت کوین بکارگرفته شده برای خرید این تی شرت امروز ۴۰۰۰ دلار ارزش داشت. اسکلامبرگر به شوخی گفته:“پدر من گرانترین تی شرت تاریخ را صاحب شده است.”

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " افزایش سنگین ارزش دارایی های دیجیتال شرکت کنندگان تحقیق mit در 2014 از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×