روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " گلدمن ساکس: بیت کوین کم طرفدارترین گزینه سرمایه گذاری برای مدیران است از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ منتشر شد.

گلدمن ساکس: بیت کوین کم طرفدارترین گزینه سرمایه گذاری برای مدیران است

[…]

نوشته گلدمن ساکس: بیت کوین کم طرفدارترین گزینه سرمایه گذاری برای مدیران است اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

بیت کوین کم طرفدارترین گزینه سرمایه گذاریگلدمن ساکس (Goldman Sachs)، بانک سرمایه گذاری، به تازگی دو میزگرد را با حضور مدیران سرمایه گذاری این صندوق پوشش ریسک برگزار کرده است. این بانک دریافته است که در میان تمام گزینه های ممکن برای سرمایه گذاری ، بیت کوین کم طرفدارترین گزینه در میان مدیران است.در طرف مقابل در جدیدترین نظرسنجی بنک آو امریکا (Bank of America) از مدیران صندوق های سرمایه گذاری مشخص شد که سرمایه گذاری بلندمدت روی بیت کوین پرطرفدارترین گزینه در این صندوق ها بوده است.پس از برگزاری نظرسنجی گلدمن ساکس در شنبه ۵ ژوئن، مشخص شد که مدیران ارشد سرمایه گذاری (ICO) به کدامیک از بازارهای مالی علاقه بیشتری نشان می دهند. تیموتی مو (Timothy Moe)، استراتژیست گلدمن ساکس، در این ارتباط نوشته است:“ما اوایل هفته جاری دو میزگرد با حضور ۲۵ مدیر ارشد سرمایه گذاری در صندوق های پوشش ریسک با دوره های کاری بلندمدت برگزار کردیم. آنها بیشترین علاقه را به سرمایه گذاری مبتنی بر رشد دارند و کم طرفدارترین گزینه در میان آنها نیز بیت کوین است.”از نظر این مدیران پس از مدل سرمایه گذاری مبتنی بر رشد (Growth Style)، به ترتیب دو مدل سرمایه گذاری مبتنی بر ارزش و کالاها از بیشترین جذابیت برخوردار هستند. اما در طرف دیگر بیت کوین، عرضه اولیه سهام (IPO) و سرمایه گذاری های حساس به نرخ ارز (همچون اوراق قرضه، وام و …) از کمترین جذابیت برای این مدیران برخوردار بودند.اما در نظرسنجی بنک آو امریکا (BofA)، بر خلاف نتایج ارائه شده توسط گلدمن ساکس، مشخص شده است که بیت کوین پرطرفدارترین دارایی در میان مدیران سرمایه بوده است. در این نظرسنجی که در ماه می برگزار شده بود مشخص شد که از میان ۲۱۶ مدیر صندوق های سرمایه گذاری که در مجموع سرمایه ای معادل ۶۲۵ میلیارد دلار را تحت مدیریت خود داشتند (AUM)، سرمایه گذاری بلندمدت روی بیت کوین محبوب ترین گزینه در سطح جهان بوده است.همچنین بر خلاف مدیران ارشد سرمایه گذاری، تحلیلگران گلدمن ساکس دورنمایی بسیار صعودی را برای بیت کوین متصور هستند. آنها پیش از این گفته بودند که ترس از جا ماندن، سرمایه گذاران نهادی را به ورود در بازار بیت کوین و رمزارز تشویق می کند. علاوه بر این، بانک گلدمن ساکس پیش از این بیت کوین را به عنوان یک دارایی قابل سرمایه گذاری و یک کلاس دارایی به رسمیت شناخته بود.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " گلدمن ساکس: بیت کوین کم طرفدارترین گزینه سرمایه گذاری برای مدیران است از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×