روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " 5 آلتکوین که در برابر بیت کوین نمودار جذابی دارند از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ منتشر شد.

5 آلتکوین که در برابر بیت کوین نمودار جذابی دارند

[…]

نوشته ۵ آلتکوین که در برابر بیت کوین نمودار جذابی دارند اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

۵ آلتکوین که در برابر بیت کوین نمودار جذابی دارندمایکل ون دی پوپ (Michaël van de Poppe)، استراتژیست و معامله گر برجسته، در یک ویدئوی جدید از ۵ آلتکوین که در برابر بیت کوین نمودار جذابی دارند و در ماه ژوئن باید زیر نظر داشت صحبت کرده است.اولین ارز دیجیتالی که مایکل مد نظر دارد، اوریون پروتکل با نماد ORN است که با وجود ارزش بازار پایین، برخلاف اکثریت بازار در برابر جفت بیت کوینی خود (ORN/BTC) به خوبی عمل کرده است. مایکل می گوید:“دلیل اینکه اوریون توجه مرا جلب کرده است تنها به پرایس اکشن مربوط نیست بلکه بر اساس این واقعیت است که در طی نوسانات شدید اخیر، این ارز دیجیتال روند صعودی بلند مدت خود را از دست نداده است.”ون دی پوپ محدوده مناسب خرید این رمزارز را در تراز ۰.۰۰۰۱۷ BTC می داند و هدفی که او برای ORN متصور است در حوالی ۰.۰۰۰۲۵ قرار دارد که نمایانگر یک صعود بالقوه نزدیک به ۵۰ درصد از منطقه خرید وی است.آلتکوین بعدی در لیست این معامله گر، الگوراند (ALGO) می باشد که توانسته است بالای میانگین متحرک های ​​۱۰۰ و ۲۰۰ روزه خود بماند. به عقیده مایکل اگر الگوراند سطح ۰.۰۰۰۰۲۷ BTC را حفظ کند، می تواند تا هدف ۰.۰۰۰۰۴ BTC رشد داشته باشد.سومین رمزارز، پروتکل وام دهی غیرمتمرکز کاوا (Kava) است که مانند الگوراند به خوبی توانسته است در برابر ریزش ها مقاومت کند.شبکه بلاکچین مقیاس پذیر کازماس (Cosmos) با نماد ATOM نیز صعودی به نظر می رسد و مایکل خاطرنشان می کند که احتمالاً به زودی شاهد یک موج حرکتی بزرگ در جفت بیت کوین خود (ATOM / BTC) خواهد بود زیرا برای مدت قابل توجهی در مرحله انباشت قرار داشته است.آخرین ارز دیجیتال آماده رشد، پروژه برتر اوراکل چین لینک (Chainlink) است که می تواند راه را برای سایر پروژه های اوراکل هموار سازد. از نظر ون دی پوپ محدوده حمایتی ۰.۰۰۰۷۷ BTC می تواند منطقه خرید خوبی باشد.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " 5 آلتکوین که در برابر بیت کوین نمودار جذابی دارند از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×