روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " اسکای بریج: در آینده عملکرد بیت کوین بهتر از طلا خواهد بود از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ منتشر شد.

اسکای بریج: در آینده عملکرد بیت کوین بهتر از طلا خواهد بود

[…]

نوشته اسکای بریج: در آینده عملکرد بیت کوین بهتر از طلا خواهد بود اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

در آینده عملکرد بیت کوین بهتر از طلا خواهد بودمدیر ارشد سرمایه گذاری اسکای بریج کپیتال (SkyBridge Capital)، پس از گفتن اینکه در آینده عملکرد بیت کوین (Bitcoin) بهتر از طلا خواهد بود دلایلی را که از نظر وی حرکت غول های وال استریت به سمت این ارز دیجیتال را به دنبال خواهد داشت، بیان نموده است.اسکای بریج کپیتال، صندوق پوشش ریسکی که توسط آنتونی اسکاراموچی (Anthony Scaramucci) پایه گذاری شده و سرمایه تحت مدیریت آن هم اکنون بالغ بر ۷ میلیارد دلار است، بار دیگر حمایت خود از بیت کوین را اعلام کرد. تروی گایسکی (Troy Gayeski)، یکی از مدیران ارشد سرمایه گذاری این صندوق، اعلام کرده است که آنها به آینده طلا باور دارند اما برای سرمایه گذاری در چیزی که بسیاری از سرمایه گذاران به آن به چشم دارایی دیجیتال جایگزین نگاه می کنند، علاقمندتر هستند.گایسکی در مصاحبه جدید خود با بلومبرگ، در خصوص باور این مؤسسه به ارز دیجیتال برتر توضیح داده است. این در حالیست که گایسکی اقدامات فدرال رزرو (Federal Reserve) از زمان شیوع ویروس کرونا را زیر سوال برده است.در دورانی که حجم بدهی جهانی به طرز غیرقابل باوری از کنترل خارج شده است و فدرال رزرو به سمت برنامه تسهیل کمی (Quantitative Easing) پیش می رود، سرمایه گذاران بیش از پیش برای مصون سازی و محافظت از دارایی های خود تلاش خواهند کرد. از نظر گایسکی برای این منظور، تنها ۲ راه حل را پیش روی سرمایه گذاران وجود خواهد داشت: طلا، که از گذشته امن ترین گزینه برای حفظ ارزش دارایی ها به شمار می آمده است و بیت کوین که تنها به تازگی موفق شده است نظر سرمایه گذارانی خارج از فضای رمزارز را به خود جلب نماید.در حالی که طلا بارها و بارها ثابت کرده است که از چنین شرایطی سربلند بیرون خواهد آمد، اسکای بریج در نظر دارد تا همچنان از بزرگترین رمزارز دنیا از نظر حجم بازار برای این منظور استفاده کند:“ما به بیت کوین و رمزارزها اتکا خواهیم کرد، چرا که فکر می کنیم این دارایی ها فضای رشد بیشتری پیش روی خود دارند. نوسان قیمت در بازارهای جوانتر بیشتر خواهد بود. اما در ازای این موضوع سود بیشتری را نیز در این بازارها بدست خواهید آورد.”در هر صورت، اسکای بریج همچنان در خصوص آینده طلا نسبت به دلار خوشبین است.“در آینده احتمال اینکه طلا یک روند صعودی را طی کند بسیار زیاد خواهد بود، این احتمال وجود دارد که طلا سال آینده یک رکورد قیمتی جدید را از خود به جای بگذارد.”

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " اسکای بریج: در آینده عملکرد بیت کوین بهتر از طلا خواهد بود از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×