روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " سطوح کلیدی ادامه دهنده روند صعودی در کاردانو، اتریوم و بایننس کوین از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ منتشر شد.

سطوح کلیدی ادامه دهنده روند صعودی در کاردانو، اتریوم و بایننس کوین

[…]

نوشته سطوح کلیدی ادامه دهنده روند صعودی در کاردانو، اتریوم و بایننس کوین اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

سطوح کلیدی ۳ رمزارز مطرح بازارجیسون پیزینو (Jason Pizzino)، تحلیلگر مطرح بازار رمزارزها می گوید که رمزارزهای کاردانو (Cardano)، اتریوم (Ethereum) و بایننس کوین (Binance Coin) برای حفظ روند صعودی خود باید سطوح کلیدی مشخصی را از آن خود کنند.در یک ویدیوی جدید، پیزینو به ۱۸۱۰۰۰ دنبال کننده یوتیوب خود می گوید که گرچه کاردانو نشانه های بهبودی خوبی دارد، اما باید مقاومت مهم خود را بشکند تا بتواند قدم بعدی در روند صعودی خود را بردارد.“هدف من این است که به بالاتر از این قیمت در این محدوده، یعنی بالاتر از ۲.۰۴ دلار، در حدود ۲.۰۵ دلار یا ۲.۰۶ دلار و یا حتی ۲.۱۰ دلار برگردیم. فقط برای اطمینان چند سنت به قیمت این سطوح اضافه کنید. این محدوده تقریباً هدف بعدی روند است و ما بسیار به آن نزدیک شده ایم. با این حال، حجم معاملات در حال کاهش است.”با نگاهی به اتریوم، این استراتژیست بازار رمزارزها می گوید که این پلتفرم قرارداد هوشمند پیشرو نسبتاً قوی به نظر می رسد، اما در حال نزدیک شدن به یک نقطه حساس قیمتی است که در حال حاضر به عنوان یک سطح مقاومت قوی در چندین بازه زمانی عمل می کند.“ما در حال تشکیل سقف های بالاتر یکی پس از دیگری هستیم. روند فعلی خوب به نظر می رسد اما ما قطعاً می خواهیم شکستی به بالای تراز ۳۰۰۰ دلاری را شاهد باشیم… متاسفانه در این محدوده واقعاً شروع به باز پس زده شدن کرده ایم… اینجا یک نقطه بسیار حیاتی برای اتریوم است. بنابراین اگر بتوانیم بالاتر از آن نقطه، یعنی در حدود منطقه ۳۱۰۰ دلار تثبیت پیدا کنیم و چند کندل را در این محدوده ببندیم، من خیلی بیشتر از این ها نسبت به این رمزارز دیدگاهی صعودی پیدا خواهم کرد. این همان چیزی است که من منتظر آن هستم، منتظر یک روند مستمر صعودی برای اتریوم.”پیزینو در مورد دارایی بومی صرافی بایننس (Binance)، بایننس کوین، می گوید که برای ادامه یافتن روند صعودی باید سطح حیاتی بالای ۵۰۰ دلار را پس بگیرد.“این همان شکست نزولی بزرگی است که انتظارش را نداشتیم، ۱۹ مه، ۱۰ صبح. بالاترین قیمت دیده شده در آن روز ۵۱۶ دلار است و ما در حال بازگشت دوباره به آن محدوده هستیم، همانطور که در همه نمودارهای دیگر شاهد آن هستیم. این سطح یک محدوده حیاتی دیگر برای بایننس کوین است.”

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " سطوح کلیدی ادامه دهنده روند صعودی در کاردانو، اتریوم و بایننس کوین از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×