روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " تحلیل قیمتی بیت کوین در 18 خرداد ؛ دیگر امیدی به روند صعودی نیست؟ از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ منتشر شد.

تحلیل قیمتی بیت کوین در 18 خرداد ؛ دیگر امیدی به روند صعودی نیست؟

[…]

نوشته تحلیل قیمتی بیت کوین در ۱۸ خرداد ؛ دیگر امیدی به روند صعودی نیست؟ اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

تحلیل قیمتی بیت کوین در ۱۸ خردادمطابق انتظارات بالاخره مثلث ایجاد شده در نمودار قیمت بیت کوین (Bitcoin) از کف شکسته شد و تا به اینجا سقوطی ۸ درصدی را شاهد بوده ایم اما این موج نزولی تا کجا ادامه خواهد داشت؟ در ادامه با تحلیل قیمتی بیت کوین در ۱۸ خرداد همراه ما باشید.همان طور که در تحلیل قبلی گفته شد، فشار فروش هرگونه رشد قیمتی را سرکوب می کند و به طور کلی فروشندگان کنترل نسبی اوضاع را همچنان در دست دارند.در ۲۴ ساعت اخیر قیمت این ارز دیجیتال ۹.۵ درصد کاهش یافته و حجم معاملات ۳۰ درصد رشد داشته است. در حال حاضر بیت کوین در تراز ۳۲۸۰۰ دلار معامله می شود و با ارزش بازاری معادل ۶۱۲ میلیارد دلار، ۴۱.۳ درصد از سلطه بر بازار را در اختیار دارد.روز گذشته کندل روزانه ای قوی (بدنه بلند و سایه کوتاه) زیر مثلث بسته شد و شاهد افزایش حجم معاملات نیز بودیم که نشان دهنده یک شکست معتبر می باشند و شدت موج نزولی ایجاد شده تا به حال آنقدر قوی بوده است که حتی در نمودار ۱ ساعته نیز پولبکی به کف مثلث را شاهد نبوده ایم هرچند که ممکن است یک اصلاح به سمت تراز ۳۵۰۰۰ دلار داشته باشیم که بیشتر فرصت فروش محسوب می شود.نمودار ۱ ساعته قیمت بیت کویندر صورت تثبیت قیمت در زیر تراز ۳۳۵۰۰ دلار، اصلی ترین حمایت سطح ۳۰۰۰۰ دلار محسوب می شود و حمایت های بعدی نیز در ترازهای ۲۷۵۰۰ و ۲۴۰۰۰ دلار قرار دارند.خط روند زرد رنگ در نمودار همان خط روند صعودی بلند مدت بیت کوین است که در سقوط دو هفته گذشته مانع از افت بیشتر قیمت شد. در صورتی که این حمایت در تایم فریم روزانه از دست برود می توان گفت که از نظر تکنیکال روند صعودی بیت کوین در بلندمدت به پایان رسیده است و دیدگاه اصلی نزولی شده است که در این حالت اکثر معامله گران باز کردن معاملات فروش (short) را ترجیح می دهند.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تحلیل قیمتی بیت کوین در 18 خرداد ؛ دیگر امیدی به روند صعودی نیست؟ از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×