روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " خرس ها حمام خون به پا کردند ؛ افت 200 میلیارد دلاری ارزش بازار رمزارز از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ منتشر شد.

خرس ها حمام خون به پا کردند ؛ افت 200 میلیارد دلاری ارزش بازار رمزارز

[…]

نوشته خرس ها حمام خون به پا کردند ؛ افت ۲۰۰ میلیارد دلاری ارزش بازار رمزارز اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

افت ۲۰۰ میلیارد دلاری ارزش بازار رمزارزامروز سه شنبه افت ۲۰۰ میلیارد دلاری ارزش بازار رمزارز طی ۲۴ ساعت را شاهد بودیم. کل ارزش بازار رمزارز در دوره معاملاتی بازارهای آسیایی با افتی ۱۱ درصدی از تراز ۱.۷۴ تریلیون دلار به سطح ۱.۵۵ تریلیون دلار سقوط کرد.فروش گسترده در سطح بازار باعث شد تا در چشم به هم زدنی ۲۰۰ میلیارد دلار از ارزش دارایی های دیجیتال ناپدید شود و به قلمرو فیات بازگردد. این پایین ترین سطحی است که ارزش بازار ارزهای دیجیتال از ۳۰ می تاکنون تجربه کرده است و این احتمال وجود دارد که روزهای سخت تری نیز در پیش باشد.پایین ترین سطح ارزش بازار در دوره اصلاح قیمت کنونی در تاریخ ۲۴ می و زمانی که ارزش بازار به ۱.۴۶ تریلیون دلار رسید، رخ داده است. با این حال هنوز هم ارزش دارایی های دیجیتال ۵۰ درصد بیشتر از آغاز سال ۲۰۲۱ است.رکت کپیتال (Rekt Capital)، تحلیلگر و معامله گر رمزارز، دلیل بسیاری از فراز و فرودهای بازار در سال میلادی ۲۰۲۱ را ایلان ماسک (Elon Musk) و تسلا (Tesla) معرفی کرده است. این در حالیست که طی ۲۴ ساعت گذشته هیچ توییتی در خصوص سقوط قیمت اخیر بازار از سمت این میلیاردر معروف منتشر نشده است.نمودار روزانه بیت کوینبه نظر می رسد جدیدترین دوره از فاد (FUD) از سوی نهادهای نظارتی آمریکا آغاز شده باشد که به دنبال برخی حملات باج افزار در پروتکل های رمزارز شدت گرفته است. این حملات باعث شده اند که ارزهای دیجیتال و امکان استفاده از آنها در فعالیت های غیرقانونی و مجرمانه بار دیگر به موضوع اصلی سیاستمداران و قانونگذاران تبدیل شود.بیت کوین طی ۲۴ ساعت گذشته با سقوطی ۹ درصدی به تراز ۳۲۹۰۰ دلار بازگشته و فشار فروش گسترده باعث شده است تا حدوداً ۴۰۰۰ دلار از ارزش این رمزارز از بین برود.به گفته لارک دیویس (Lark Davis)، یوتیوبر حوزه رمزارز، تشکیل تقاطع مرگ (Death Cross) اکنون به امری گریز ناپذیر تبدیل شده است:“هر روز بیشتر از گذشته به تشکیل تقاطع مرگ نزدیک می شویم … و با حرکات اخیر قیمت وقوع این امر بسیار محتمل شده است!”شاخص ترس و طمع در بیت کوین به پایین ترین سطح خود از مارس ۲۰۲۰ تا کنون رسیده است و در زمان نگارش این مطلب عدد ۱۳ را نمایش می دهد.حمام خون دارایی های دیجیتالمطابق گذشته باقی بخش های بازار ارزهای دیجیتال افت بیشتری را نسبت به بیت کوین متحمل شده اند. اتریوم (Ethereum) طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۰ درصد از ارزش خود را از دست داده است و تا تراز ۲۵۰۰ دلار سقوط کرده و همچنان با خطر سقوط به ترازهای پایین تر مواجه است.بایننس کوین (Binance Coin) نیز با افتی ۱۳ درصدی به زیر تراز ۳۵۰ دلار سقوط کرده و کاردانو (Cardano) با سقوط ۱۱ درصدی به تراز ۱.۵ دلار بازگشته. در زمان نگارش این مطلب آلتکوین های بسیاری با افتی ۲ رقمی مواجه شده اند که از جمله آنها می توان به دوج کوین، پولکادات، ریپل، یونی سواپ، چین لینک، سولانا و پولیگان اشاره کرد.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " خرس ها حمام خون به پا کردند ؛ افت 200 میلیارد دلاری ارزش بازار رمزارز از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×