روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " تحلیل قیمتی کاردانو در 18 خرداد ؛ روند نزولی تازه‌ای آغاز شده است؟ از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ منتشر شد.

تحلیل قیمتی کاردانو در 18 خرداد ؛ روند نزولی تازه‌ای آغاز شده است؟

[…]

نوشته تحلیل قیمتی کاردانو در ۱۸ خرداد ؛ روند نزولی تازه ای آغاز شده است؟ اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

تحلیل قیمتی کاردانو در ۱۸ خرداددر طی ریزش اخیر، کاردانو (ADA) در میان آلتکوین ها یکی از بهترین عملکردهای قیمتی را داشته است اما این ارز دیجیتال هم خواه ناخواه از روند کلی بازار و بیت کوین پیروی خواهد کرد و این سوال پیش می آید که در صورت ریزش BTC، قیمت کاردانو تا چه سطحی کاهش می یابد؟ در ادامه با تحلیل قیمتی کاردانو در ۱۸ خرداد همراه ما باشید.در ۲۴ ساعت اخیر قیمت این ارز دیجیتال ۹ درصد کاهش داشته و حجم معاملات ۸۸ درصد افزایش یافته است. در حال حاضر کاردانو در تراز ۱.۵۴ دلار معامله می شود و با ارزش بازاری معادل ۴۹.۴ میلیارد دلار در رتبه پنجم بازار از نظر مارکت کپ قرار دارد.قیمت همچنان درون یک کانال صعودی میان مدت با شیب کم قرار دارد و از طرف دیگر در نمودار ۴ ساعته یک خط روند نزولی کوتاه مدت تا به حال چندین بار مانع رشد قیمت بوده است.نمودار ۴ ساعته قیمت کاردانواگر خریداران موفق به عبور از این خط روند نزولی بشوند می‎ توان خیز دوباره ای برای شکستن مقاومت ۱.۸ دلاری برداشت و پس از آن به فکر فتح سقف تاریخی قیمت در تراز ۲.۵ دلار بود.نخستین حمایت در تراز ۱.۴۸ دلار واقع شده است و حمایت بعدی در سطح ۱.۳۳ دلار قرار دارد. در صورت تثبیت قیمت زیر این تراز یک سقف دو قلو ایجاد می شود که هدف این الگو ریزش تا تراز ۱ دلار خواهد بود. تلاقی سطح ۱.۱۵ دلار با کف کانال صعودی کشیده شده نیز می تواند یک حمایتی قوی محسوب شود.به طور کلی به نظر می رسد که در قیمت های پایین تقاضای خوبی برای کاردانو وجود دارد و سطوح حمایتی یاد شده نیز از اعتبار خوبی برخوردار هستند بنابراین تا زمان اثبات شدن روند نزولی می توان این رمزارز را با دیدگاه بلندمدت نگهداری کرد.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تحلیل قیمتی کاردانو در 18 خرداد ؛ روند نزولی تازه‌ای آغاز شده است؟ از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×