روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " خالق پولکادات ، 15 ژوئن را برای اولین حراج پاراچین کوزاما پیشنهاد داد از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ منتشر شد.

خالق پولکادات ، 15 ژوئن را برای اولین حراج پاراچین کوزاما پیشنهاد داد

[…]

نوشته خالق پولکادات ، ۱۵ ژوئن را برای اولین حراج پاراچین کوزاما پیشنهاد داد اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

پیشنهاد زمان اولین حراج پاراچین کوزاما توسط گاوین ووددر صورت موافقت شورای کوزاما (Kusama)، برادر کوچکتر بلاکچین پولکادات (Polkadot)، می توان انتظار داشت که اولین حراج پاراچین این شبکه را تا اواسط ماه ژوئن شاهد باشیم.گاوین وود (Gavin Wood)، خالق پولکادات و کوزاما، برنامه ی پیشنهادی خود برای تاریخ و نحوه برگزاری اولین حراج اسلات پاراچین کوزاما را منتشر کرده است.با توجه به پستی که روز سه شنبه، ۸ ژوئن، منتشر شده است، اولین حراج اسلات پاراچین کوزاما در ساعت ۱۲ شب تاریخ ۱۵ ژوئن به وقت زمان تابستانی اروپای مرکزی، آغاز خواهد شد. بر اساس این جدول زمانی پیشنهادی، که باید مورد تأیید شورای کوزاما و دیگر سهامداران KSM قرارگیرد، اولین حراج اسلات پاراچین کوزاما در تاریخ ۱۷ ژوئن به پایان خواهد رسید اما دوره ارائه پیشنهاد تا ۲۲ ژوئن ادامه خواهد یافت.اگر که شورای کوزاما با این برنامه موافقت کند، اولین برنده اسلات پاراچین کوزاما در ساعت ۱۱ صبح روز ۲۲ ژوئن معرفی خواهد شد. دومین حراج نیز یک ساعت پس از اتمام حراج اول آغاز خواهد شد و پس از آن حراج اسلات های دیگر نیز به صورت یک هفته در میان و طبق برنامه پیشنهادی برگزار خواهد گشت. وود پیشنهاد داده است که پس از برگزاری هر ۵ حراج هفتگی، تیم توسعه دهنده چگونگی عملکرد بلاکچین کوزاما را مورد بررسی قرار دهد و پس از آن ۵ حراج بعدی اسلات های پاراچین را به صورت هفتگی انجام دهند.پیش تر و در ماه می اعلام شده بود که کوزاما برای میزبانی پاراچین ها آماده شده است. بر اساس گفته های وود، توسعه دهندگان کوزاما بر این باور هستند که از نظر فنی هیچ مشکلی برای برگزاری حراجی پاراچین در این شبکه وجود ندارد.این حراج ها تعیین خواهند کرد که چه پاراچین هایی به ریلی چین کوزاما – شبکه ای آزمایشی که در فضای واقعی برای بررسی نحوه عملکرد بلاکچین پولکادات بکار گرفته می شود- اضافه خواهند شد. گاوین وود که در پست جدید خود جزئیات راه اندازی پاراچین های کوزاما را به تفصیل بیان کرده، در این خصوص گفته است:“کوزاما به عنوان شبکه آزمایشی پولکادات ایجاد شده است و کمک می کند تا در محیط واقعی و به مدت زمان طولانی، از بروز هر گونه مشکل ناخواسته در شبکه اصلی پولکادات جلوگیری شود.از آنجا که میزان امنیت بخشی شبکه کوزاما به پولکادات به نوعی با مدت زمان بکارگیری یک قابلیت یا ویژگی جدید در آن متناسب است، لازم است که هر چه زودتر حراج اسلات های پاراچین در کوزاما انجام گیرد.”فرصت زمانی یک هفته ای اعطا شده به هولدرهای کوزاما (KSM) به آنها کمک خواهد کرد تا پیش از آغاز حراجی نسبت به خارج کردن دارایی خود از حالت استیک و استفاده از آنها در حراجی اقدام نمایند.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " خالق پولکادات ، 15 ژوئن را برای اولین حراج پاراچین کوزاما پیشنهاد داد از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×