روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " روند اصلاحی بیت کوین تا کجا پیش خواهد رفت و کی تمام خواهد شد؟ از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ منتشر شد.

روند اصلاحی بیت کوین تا کجا پیش خواهد رفت و کی تمام خواهد شد؟

[…]

نوشته روند اصلاحی بیت کوین تا کجا پیش خواهد رفت و کی تمام خواهد شد؟ اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

روند اصلاحی بیت کوین تا کجا پیش خواهد رفت؟تایلر سووپ (Tyler Swope)، تحلیلگر و اینفلوئنسر بازار رمزارزها، نظرات خود را درباره روند اصلاحی بیت کوین (Bitcoin) و زمان پایان روند آشفته این رمزارز اعلام می کند.در آخرین جلسه آموزش استراتژی خود، سووپ به ۲۵۰۰۰۰ دنبال کننده خود خود می گوید که بیت کوین احتمالاً قبل از ادامه مسیر صعودی خود، یک تله نزولی دیگر نیز ایجاد خواهد کرد.این رمزارز پس از سقوط به محدوده ۳۰۰۰۰ دلار در اواخر ماه مه، در تلاش است تا سطح ۴۰۰۰۰ دلاری را بازیابی کند.سووپ معتقد است که این دارایی ممکن است یک بار دیگر نیز توسط سطح قیمتی ۴۰۰۰۰ دلاری پس زده شود، زیرا ایلان ماسک (Elon Musk) همچنان به انتشار توییت های رمزآلود خود در ارتباط با بیت کوین ادامه می دهد.سووپ تا جایی پیش می رود که حتی تاریخی را برای آخرین افت قیمتی بیت کوین تا محدوده ۳۰۰۰۰ دلاری تخمین می زند، و معتقد است این اصلاح بسیاری از معامله گران را فریب خواهد داد تا موقعیت های بزرگ فروشی باز کنند و سپس روند بهبودی خود را آغاز خواهد کرد.“من این مطلب را هفته گذشته بیان کردم. به عقیده من ۱۳ ژوئن ۲۰۲۱ پایان تله نزولی خواهد بود. و احتمالاً محدوده ۳۰۰۰۰ دلاری را دوباره لمس خواهیم کرد.”سووپ هشدار می دهد که این افت نهایی ممکن است تا حدی سخت باشد. به شکلی که حتی معامله گران قدیمی بازار مانند خودش نیز در توانایی بازیابی بیت کوین شک کنند. سووپ می گوید، معامله گران نباید فریب احساسات نزولی این دام را جدی بگیرند.“معامله گران باید احساساتی را تحمل کنند که حتی ممکن است باعث شود افرادی مثل من به خود شک کرده و فکر کنند شاید در اشتباه هستند، شاید واقعا روند نزولی شده باشد. اگر بیت کوین اصلاح ذیگری داشته باشد و محدوده ۳۰۰۰۰ دلاری را دوباره لمس کند، حتی با اینکه من خود پیش بینی آن را کرده ام، به شدت مظطرب خواهم شد.”

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " روند اصلاحی بیت کوین تا کجا پیش خواهد رفت و کی تمام خواهد شد؟ از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×