روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " مایک نووگراتز: سرمایه گذاران جدید بیت کوین در انتظار روایتی نو از بازار هستند از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ منتشر شد.

مایک نووگراتز: سرمایه گذاران جدید بیت کوین در انتظار روایتی نو از بازار هستند

[…]

نوشته مایک نووگراتز: سرمایه گذاران جدید بیت کوین در انتظار روایتی نو از بازار هستند اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

سرمایه گذاران جدید بیت کوین در انتظار روایتی نوبه گفته مایک نووگراتز (Mike Novogratz)، مدیرعامل گلکسی دیجیتال (Galaxy Digital)، در کنفرانس سال ۲۰۲۱ بیت کوین در میامی سرمایه گذاران نهادی جدید در انتظار روایتی نو از بازار هستند.مدیرعامل گلکسی دیجیتال معتقد است که پس از سقوط قیمت ها در ماه گذشته، بازار هم اکنون در حال سپری کردن یک دوره ثبات است. وی همچنین در خصوص اینکه گسترش دیفای (DeFi) در آینده نزدیک می تواند چه معنایی برای اپراتورهای بانکی داشته باشد صحبت کرده است.مدیرعامل گلکسلی دیجیتال فکر می کند که بیت کوین پس از سقوط قیمت ماه گذشته همچنان در یک دوره تثبیت قرار دارد. بر اساس گفته های این کارآفرین مشهور، سرمایه گذاران بالقوه در انتظار روایت جدید در خصوص بیت کوین هستند. چنین تغییری باعث خواهد شد تا آنها تزریق سرمایه جدید در این سرمایه دیجیتال را آغاز نمایند. نووگراتز در مصاحبه با یاهو فایننس توضیح داده است که چرا فکر می کند سرمایه گذاران نهادی عامل اصلی افت قیمت اخیر در بازار رمزارزها هستند.به گفته نووگراتز، سرمایه گذاران نهادی قادر بوده اند تا در تراز ۹ هزار دلار مقادیر قابل توجهی بیت کوین خریداری کنند و با جهش سریع قیمت در سال ۲۰۲۱ آنها برای گرفتن سود اقدام کرده اند:“یک سال بعد، قیمت بیت کوین به ۶۰ هزار دلار رسید و تبدیل کردن این سرمایه گذاری به پول نقد یک نیاز انسانی عمیق است و همین اتفاق هم افتاد … ما یک دوره تثبیت قیمت بلندمدت را شاهد خواهیم بود… و شما در انتظار یک روایت جدید از بازگشت روند صعودی خواهید ماند و در آن زمان موج بعدی سرمایه وارد بازار خواهد شد و من فکر می کنم که ما هم اکنون در یکی از این دوره ها قرار داریم.”نووگراتز فکر می کند که تغییر جدید در خصوص ذهنیت سرمایه گذاران از بازار پیش از این آغاز شده است. تشکیل یک صندوق قابل معامله (ETF) بیت کوین یا رمزارز خون جدیدی را در رگ های بازار پدید خواهد آورد. یک چنین ابزارهایی می توانند جذب سرمایه از آمریکایی های سالخورده تری را که به طور سنتی در خصوص سرمایه گذاری در بازارهای رمزارز تردید داشتند تشویق کند. شرکت گلکسی دیجیتال نیز با همین ذهنیت درخواست راه اندازی یک ای تی اف بیت کوین را پیش تر و در ماه آوریل به مقام های ذی ربط ارائه داده بود.اثرگذاری دیفای بر بانکداری سنتیاز نظر مایک نووگراتز طی ۵ سال آینده دنیا از پیشرفت حوزه دیفای و پروتکل های آن شگفت زده خواهد شد. این بدان معناست که ضعف در خدمت رسانی بانک ها در مقایسه با دیفای نمایان خواهد شد، چرا که آنها مجبور خواهند بود از قوانین پیروی کنند.اما از طرف دیگر پروتکل های دیفای آزاد هستند تا متناسب با فعالیت های خود سودهای متفاوتی را به کاربران عرضه کنند.“بانک ها بیشتر از آنکه بخواهند علیه بیت کوین لابی کنند به جنگ دیفای خواهند رفت. اما بیت کوین همچون اسب تروایی خواهد بود که قشر وسیعی از مردم را به حوزه ارز دیجیتال وارد خواهد کرد. هیچ انقلابی بدون خون ریزی به سرانجام نخواهد رسید.”

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " مایک نووگراتز: سرمایه گذاران جدید بیت کوین در انتظار روایتی نو از بازار هستند از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×