روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " تحلیل قیمتی سولانا در 19 خرداد ؛ عزمی راسخ برای پیوستن به 10 رمزارز برتر از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ منتشر شد.

تحلیل قیمتی سولانا در 19 خرداد ؛ عزمی راسخ برای پیوستن به 10 رمزارز برتر

[…]

نوشته تحلیل قیمتی سولانا در ۱۹ خرداد ؛ عزمی راسخ برای پیوستن به ۱۰ رمزارز برتر اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

تحلیل قیمتی سولانا در ۱۹ خردادبه نظر می رسد که سولانا (SOL) قصد راه یافتن به جمع ده رمزارز برتر بازار را دارد و علی رغم جو نه چندان مناسب بازار، روندی صعودی را در پیش گرفته است. در ادامه با تحلیل قیمتی سولانا در ۱۹ خرداد همراه ما باشید.یکی از اشتباهات رایجی که بسیاری از معامله گران تازه وارد در زمان ریزش بازار مرتکب می شوند این است که برای خرید ارزهایی را زیر نظر می گیرند که افت قیمتی بیشتری داشته و از سقف قیمتی خود فاصله زیادی گرفته اند در حالی که در این زمان باید به فکر خرید رمزارزهایی بود که تقاضای خوبی برای آن ها وجود دارد و توجه بازار را به سمت خود جلب کرده اند.چنین آلتکوین هایی در زمان رنج زدن قیمت بیت کوین به خوبی افزایش قیمت را تجربه می کنند و در برابر ریزش ها نیز مقاومت نشان می دهند.سولانا پیش تر نشان داده بود که نسبت به سایر آلتکوین ها همبستگی کمتری با بیت کوین دارد و در طی ریزش اخیر نیز مانند کاردانو و پولیگان (متیک) تا به اینجا عملکرد قیمتی خوبی را از خود نشان داده است بنابراین می تواند یکی از گزینه های مناسب جهت خرید کوتاه مدت باشد.در طی ۲۴ ساعت اخیر قیمت این ارز دیجیتال ۱۷ درصد رشد داشته و حجم معاملات نیز ۴۹ درصد افزایش یافته است. در حال حاضر سولانا در تراز ۴۳.۱ دلار معامله می شود و با ارزش بازاری معادل ۱۱.۸ میلیارد دلار در رتبه ۱۱ بازار از نظر مارکت کپ قرار دارد.در نمودار ۴ ساعته قیمت درون یک کانال صعودی کوتاه مدت قرار گرفته است و اکنون در محدوده میدلاین آن مبادله می شود. اگر خریداران موفق به تثبیت قیمت در بالای سقف قبلی ایجاد شده در تراز ۴۴ دلار بشوند، تا تراز ۴۸.۵ دلار رشد قیمتی را شاهد خواهیم بود و پس از آن نیز می توان به فتح سقف تاریخی در تراز ۵۸ امیدوار بود که منطبق بر سقف کانال کشیده شده نیز می باشد.نمودار ۴ ساعته قیمت سولانااز طرف دیگر در صورت افزایش یافتن عرضه ها، نخستین حمایت در تراز ۴۰ دلار قرار دارد و پس از آن سطح ۳۵ دلار می تواند مانع از افت بیشتر قیمت بشود. فراموش نکنید که این ارز دیجتال هم به هر حال تحت تاثیر وضعیت کلی بازار قرار می گیرد بنابراین در صورت خرید حتما حد ضرر قرار دهید و به آن پایبند باشید.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تحلیل قیمتی سولانا در 19 خرداد ؛ عزمی راسخ برای پیوستن به 10 رمزارز برتر از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×