روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " تحلیل قیمتی متیک در 19 خرداد ؛ قیمت در دوراهی صعود یا نزول از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ منتشر شد.

تحلیل قیمتی متیک در 19 خرداد ؛ قیمت در دوراهی صعود یا نزول

[…]

نوشته تحلیل قیمتی متیک در ۱۹ خرداد ؛ قیمت در دوراهی صعود یا نزول اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

تحلیل قیمتی متیک در ۱۹ خردادمتیک (MATIC) نیز مانند بیت کوین پس از خروج از کف مثلث خود ریزشی ۱۲ درصدی را تجربه کرده است و احتمال افت بیشتر قیمت نیز وجود دارد. در ادامه با تحلیل قیمتی متیک در ۱۹ خرداد همراه ما باشید.قیمت متیک پس از سقوط شدید چند هفته گذشته به سرعت بهبود یافت و با رشدی ۲۳۰ درصدی به نزدیکی سقف تاریخی خود در تراز ۲.۵ دلار رسید و از آن زمان تا به حال درگیر یک اصلاح زمانی شده است.در طی ۲۴ ساعت اخیر قیمت این ارز دیجیتال ۲ درصد کاهش یافته و حجم معاملات نغییر ممحسوسی نداشته است. در حال حاضر متیک در تراز ۱.۴۳ دلار معامله می شود و با ارزش بازاری معادل ۸.۸ میلیارد دلار در رتبه ۱۸ بازار از نظر مارکت کپ قرار دارد. این در حالیست که میزان کل سرمایه قفل شده در این پروژه به ۹.۴ میلیارد دلار رسیده است.در نمودار ۴ ساعته یک خط روند صعودی میان مدت ایجاد شده است که حکم حمایتی دارد و از طرف دیگر یک خط روند نزولی کوتاه مدت تا به حال چندین بار مانع رشد قیمت بوده است و شکسته شدن هر یک از این دو خط روند باعث ادامه حرکت در همان جهت خواهد شد. هدف اصلی الگو مثلث ایجاد شده نیز ریزش تا تراز ۱ دلار می باشد اما اگر خریداران موفق به تثبیت قیمت در بالای تراز ۱.۵۲ دلار بشوند این سناریو نقض می شود.نمودار ۴ ساعته قیمت متیکنخستین مقاومت پیش رو در تراز ۱.۵۲ دلار قرار دارد که عبور از آن با توجه به تلاقی با خط روند یاد شده و شرایط فعلی بازار کمی سخت به نظر می رسد. مقاومت بعدی نیز سطح ۱.۸۵ دلار می باشد. از طرف دیگر در صورت افزایش یافتن عرضه ها نخستین حمایت در تراز ۱.۳۰ دلار واقع شده است که از دست رفتن آن معادل ریزش تا تراز ۱ دلار خواهد بود.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تحلیل قیمتی متیک در 19 خرداد ؛ قیمت در دوراهی صعود یا نزول از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×