روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " بازار نزولی در پیش است ؟ هولدرهای بیت کوین چه در سر دارند؟ از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ منتشر شد.

بازار نزولی در پیش است ؟ هولدرهای بیت کوین چه در سر دارند؟

[…]

نوشته بازار نزولی در پیش است ؟ هولدرهای بیت کوین چه در سر دارند؟ اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

نقش هولدرهای بلند مدت در شکل گیری بازار نزولی بیت کوین چیست ؟گلسنود (Glassnode)، شرکت تحلیل داده های بلاکچین، اطلاعات جدیدی را از روند عرضه بیت کوین (Bitcoin) و نحوه اثرگذاری هولدرهای بلندمدت در شکل گیری بازار نزولی در جدیدترین اصلاح قیمت بازار، پرده برداشته است.در جدیدترین گزارش ارائه شده از سوی گلسنود، این شرکت فاش ساخته است که صدها هزار بیت کوین طی ۳۰ روز گذشته و همزمان با افت قیمت ۵۰ درصدی این ارز دیجیتال شاخص از تراز ۶۴۰۰۰ دلاری خرید و فروش شده است:“طی ماه گذشته، در مجموع ۱۶۰۷۰۰ بیت کوین غیرنقد به مجموع بیت کوین های در گردش اضافه شده است. بر اساس تحقیقات اکتشافی و تجزیه و تحلیل های به عمل آمده توسط کارشناسان ما این مقدار بیت کوین که پیش تر به عنوان منابع غیرنقدی شناسایی شده بودند به عنوان منابع سربار وارد بازار شده اند.”در حالی که حجم عظیمی از بیت کوین وارد بازار شده است، به گفته گلسنود این تنها بخش کوچکی از بیت کوین هایی است که از زمان همه گیری ویروس کرونا و در فروش گسترده مارس ۲۰۲۰ خریداری شده است.“نکته مهمی که باید به آن اشاره شود این است که ۱۶۰۷۰۰ بیت کوین مورد بحث تنها ۲۲ درصد از ذخایری است که از ماه مارس ۲۰۲۰ تا کنون در جهت عکس حرکت کرده اند و از حالت نقد به حالت غیرنقد درآمده اند. این بدان معناست که ۷۸ درصد از ۷۴۴۰۰۰ بیت کوینی که پیش تر و طی ۱۴ ماه گذشته از صرافی های ارز دیجیتال به مقصد کیف پول های سرد (یا آدرس های مشابه) خارج شده بودند طی نوسانات اخیر بازار همچنان دست نخورده باقی مانده اند.”علی رغم ورود گسترده بیت کوین به بازار، در گزارش گلسنود اشاره شده است که هولدرهای بلندمدت بیت کوین پس از فروش بخشی از دارایی های خود در ۵ ماه ابتدایی سال ۲۰۲۱، دوباره شروع به خرید بیت کوین کرده اند.“ذخایر بیت کوین نگهداری شده توسط هولدرهای بلندمدت بیت کوین (LTH) در حال افزایش است… همزمان با حرکت بیت کوین از تراز ۱۰۰۰۰ دلار به ۶۴۰۰۰ دلار، این هولدرها بخشی از کوین های خود را وارد بازار کردند، اما اکنون برآیند کلی ذخایر آنها روندی صعودی را در پیش گرفته است (رفتار هودلینگ).”گلسنود همچنین اشاره کرده است که رفتار هولدرهای بلندمدت بیت کوین یادآور نحوه فعالیت آنها در دوره های پیشین بازارهای نزولی یا به اصطلاح خرسی است.“همچنین ما می توانیم فراکتالی مشابه دوران پایانی بازار صعودی در سال ۲۰۱۷ و اوایل بازار نزولی در سال ۲۰۱۸ را مشاهده کنیم. این فراکتال نشان دهنده نقاطی است که هولدرهای بلندمدت بیت کوین فروش دارایی های خود را به حالت تعلیق در می آورند و به جمع آوری و هودل کوین های خریداری شده در سطوح قیمتی پایین تر مبادرت می ورزند.”

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " بازار نزولی در پیش است ؟ هولدرهای بیت کوین چه در سر دارند؟ از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×