روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " ستاره بزرگ تابستان آینده بازار رمزارزها کدام رمزارز خواهد بود؟ از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ منتشر شد.

ستاره بزرگ تابستان آینده بازار رمزارزها کدام رمزارز خواهد بود؟

[…]

نوشته ستاره بزرگ تابستان آینده بازار رمزارزها کدام رمزارز خواهد بود؟ اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

ستاره بزرگ تابستان آینده بازار رمزارزهالارک دیویس (Lark Davis)، تحلیلگر و معامله گر بازار رمزارزها از پروژه ای که به اعتقاد او در هفته های آینده به عنوان ستاره بزرگ تابستان آینده بازار رمزارزها شناخته خواهد شد، رونمایی می کند.در یک ویدیوی جدید، دیویس به ۳۸۸۰۰۰ دنبال کننده یوتیوب خود می گوید که تحولات آینده در بلاکچین پولکادات (Polkadot) باعث ورود موج جدیدی از سرمایه گذاران به پروژه پولکادات، پروژه وابسته به آن یعنی کوساما (Kusama) و سایر توکن های اکوسیستم آن خواهد شد.به گفته دیویس، یک کاتالیزور صعودی برای این پلتفرم قرارداد هوشمند، گسترش پاراچین ها (parachains) خواهد بود. پاراچین ها نوعی زنجیره بلوک ویژه برنامه هستند که می توانند با زنجیره والدین (در اینجا زنجیره والد، بلاکچین خود پولکادات است) و سایر پاراچین ها ارتباط برقرار کنند.“ستاره بزرگ تابستان آینده بازار رمزارزها اکوسیستم پولکادات خواهد بود. سرانجام پولکادات در مرحله ای است که پاراچین ها در حال راه اندازی هستند. پاراچین ها خیلی زود به کوساما خواهند آمد، این بدان معنی است که اکوسیستم پولکادات در شرف حیات است…به نظر من پولکادات، کوساما و توکن های مستقر در پولکادات خیلی زود احیا خواهند شد.”کوساما یک شبکه عمومی است که توسعه دهندگان می توانند در آن آزمایش کنند. این اجازه می دهد تا بلاکچین های جدید قبل از راه اندازی در پولکادات مورد آزمایش و تنظیم دقیق قرار گیرند.دیویس گوشزد می کند، با نزدیک شدن به راه اندازی اولین حراج پاراچین کوساما، از مواردی مانند امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) و توکن های غیرمثلی (NFT) استفاده خواهد شد که باعث رشد خوبی در پولکادات خواهد شد.“این یک لحظه بسیار مهم برای کل اکوسیستم پولکادات است زیرا این بدان معنی است که بالاخره یک فضای اقتصادی مبتنی بر رمزارزها می تواند در پولکادات فعال شود. از آنجا که هر پاراچین اساساً یک برنامه کاربردی یا حتی بلاکچین اختصاصی خود را علاوه بر استفاده از شبکه کوساما یا پولکادات در اختیار دارد، آنها ویژگی های خاص خود را خواهند داشت و حجم زیادی از نوآوری منحصر به فرد را در شبکه به ارمغان خواهند آورد…”

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " ستاره بزرگ تابستان آینده بازار رمزارزها کدام رمزارز خواهد بود؟ از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×