روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " جزئیات دو بروزرسانی کلیدی لایت کوین که به زودی اجرایی خواهند شد از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ منتشر شد.

جزئیات دو بروزرسانی کلیدی لایت کوین که به زودی اجرایی خواهند شد

[…]

نوشته جزئیات دو بروزرسانی کلیدی لایت کوین که به زودی اجرایی خواهند شد اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

جزئیات دو بروزرسانی کلیدی لایت کوینچارلی لی (Charlie Lee)، بنیانگذار سیزدهمین رمزارز بزرگ بازار، جزئیات دو بروزرسانی کلیدی لایت کوین (Litecoin) را که به زودی به اجرا درخواهند آمد، ارائه می دهد.لی در مصاحبه ای با اسکات ملکر (Scott Melker)، تحلیلگر معروف بازار رمزارزها، تأکید می کند که چرا بروزرسانی آینده لایت کوین، که مثلیت (fungibility) و حریم خصوصی بیشتری به این دارایی دیجیتال می بخشد، برای اصول صحیح یک پول، بسیار مهم است.“قابلیت انعطاف پذیری چیزی است که امروزه در بیت کوین (Bitcoin) و لایت کوین از بین رفته است یا به دیگر خوبی مشاهده نمی شود… از نظر ویژگی های پول خوب، بیت کوین و لایت کوین همه چیز دارند به جز قابلیت انعطاف پذیری یا همان مثلیت.”منظور لی از قابلیت انعطاف پذیری یا همان مثلیت، این است که هر سکه دقیقا مشابه سکه های دیگر باشد. قابلیت انعطاف پذیری به کاربران امکان می دهد کالاها یا دارایی ها را با کالای دیگر یا دارایی از همان نوع مبادله کنند زیرا یکسان و دارای ارزش برابر هستند.حتی اگر یک بیت کوین با بیت کوین دیگر قابل معامله باشد، و ارزش هر دو هم طبیعتا برابر است، اما معاملات بلاکچین ذاتاً اطلاعات اضافی را ارائه داده و در نتیجه باعث تفاوت خواهد بود. به عنوان مثال، یک بیت کوین خاص ممکن است در کیف پولی نگهداری شود که میلیون ها دلار ارزش دارد در حالی که بیت کوین دیگری ممکن است در کیف پولی با ارزش ۱۰ دلاری نگه داشته شود. لی در ادامه می گوید:“برای پول، مهم است که مثلیت داشته باشد. هر اسکناس ۲۰ دلاری که خرج می کنید باید از اسکناس های ۲۰ دلاری دیگر قابل تشخیص باشد… و این موضوع امروزه برای بیت کوین و لایت کوین صدق نمی کند. اگر واقعاً به داده های چسبیده به آن ها نگاه کنید، هنگام خرج کردن یک سکه، باید سکه مورد نظر خود را انتخاب کرده و انتخاب کنید تا اطلاعات خصوصی را که نمی خواهید فاش کنید، نشان ندهد.بنابراین اگر ۱۰ هزار دلار به عنوان حقوق به شما پرداخت شده است، اگر از این سکه ها برای خرید یک قهوه استفاده کنید، دریافت کننده می بیند که شما ۱۰ هزار دلار بیت کوین در حساب بانکی خود دارید.این نوع اطلاعاتی است که معمولا همه می خواهند خصوصی نگه بماند، حتی اگر چیزی برای پنهان کردن نداشته باشند. حریم خصوصی مالی مسئله ای مهم است.”راه حللی و تیمش برای مقابله با این نگرانی از حریم خصوصی، در حال برنامه ریزی برای اجرای فناوری جدیدی هستند که ام وب (MWEB) نامیده می شود.“آنچه که من روی آن کار می کنم، دستیابی به فناوری به نام میمبل ویمبل (MimbleWimble) به عنوان بلوک های توسعه در لایت کوین است. این پروژه MWEB نام دارد که مخفف میمبل ویمبل اکستنشن بلاکز (MimbleWimble Extension Blocks) است. این امر باعث می شود تا حریم خصوصی بیشتر و قابلیت مثلیت و انعطاف پذیری بیشتری در لایت کوین ایجاد شود و من فکر می کنم این کمک خواهد کرد تا به شکل بهتری از پول تبدیل شود.”

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " جزئیات دو بروزرسانی کلیدی لایت کوین که به زودی اجرایی خواهند شد از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×