روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " تحلیل قیمتی بیت کوین در 20 خرداد ؛ پولبک یا کامبک؟ از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ منتشر شد.

تحلیل قیمتی بیت کوین در 20 خرداد ؛ پولبک یا کامبک؟

[…]

نوشته تحلیل قیمتی بیت کوین در ۲۰ خرداد ؛ پولبک یا کامبک؟ اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

تحلیل قیمتی بیت کوین در ۲۰ خردادپس از شکسته شدن کف مثلث، بیت کوین (Bitcoin) در محدوده قیمتی ۳۳۰۰۰ دلار با تقاضای خوبی مواجه شد و روز گذشته با ثبت یک کندل صعودی قدرتمند دوباره به درون مثلث بازگشت و حال باید دید که این رشد تنها پولبکی به سطوح حمایتی شکسته شده بوده است یا یک یک موج صعودی در پیش است. در ادامه با تحلیل قیمتی بیت کوین در ۲۰ خرداد همراه ما باشید.در طی ۲۴ ساعت اخیر قیمت پادشاه ارزهای دیجیتال ۹.۳ درصد رشد داشته و حجم معاملات نیز ۱۳ درصد افزایش یافته است. در حال حاضر بیت کوین در تراز ۳۶۶۸۰ دلار معامله می شود و با ارزش بازاری معادل ۶۸۷ میلیارد دلار ۴۲.۷ درصد از سلطه بر بازار را در اختیار دارد.روز گذشته قیمت بیت کوین با رشدی ۱۲ درصدی به بالای خط روند صعودی بلند مدت خود بازگشت تا امیدها برای حفظ روند صعودی زنده بماند. با شکسته شدن این خط روند در تایم فریم روزانه یک سیگنال خروج قوی صادر می شد و دیدگاه بلند مدت به فاز نزولی تغییر پیدا می کرد.در نمودار ۱ ساعته همچنان شاهد شکل گیری سقف های پایین تر هستیم که نشان می دهد در کوتاه مدت روند نزولی اتمام نیافته است. هم اکنون قیمت دوباره به خط روند نزولی خود رسیده است و باید دید که آیا این بار می تواند از این مقاومت عبور کند یا خیر.نخستین مقاومت پیش رو در تراز ۳۷۵۰۰ دلار قرار دارد که عبور از آن باتوجه به تلاقی با خط روند نزولی یاد شده کمی دشوار به نظر می رسد اما اگر خریداران موفق به تثبیت قیمت در بالای این تراز بشوند یک موج صعودی به سمت محدوده ۴۰۰۰۰ تا ۴۲۰۰۰ دلار خواهیم داشت.از طرف دیگر در صورت افزایش یافتن عرضه ها نخستین حمایت در تراز ۳۶۵۰۰ دلار قرار دارد و پس از آن سطح ۳۵۰۰۰ دلار می تواند مانع از افت بیشتر قیمت بشود. مهم ترین حمایت نیز در تراز ۳۳۰۰۰ دلار واقع شده است که با از دست رفتن آن ادامه ریزش را شاهد خواهیم بود.توجه داشته باشید که با توجه به ریزش شدید اخیر ممکن است که بیت کوین وارد اصلاح زمانی شده باشد و مقاومت ۴۰۰۰۰ دلار به این زودی از میان برداشته نشود و بیت کوین مدتی در محدوده ۳۰۰۰۰ تا ۴۰۰۰۰ دلار رنج خواهد زد.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تحلیل قیمتی بیت کوین در 20 خرداد ؛ پولبک یا کامبک؟ از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×