روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " چرا چرخه صعودی اخیر بیت کوین با سایر چرخه‌ها متفاوت است؟ از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ منتشر شد.

چرا چرخه صعودی اخیر بیت کوین با سایر چرخه‌ها متفاوت است؟

[…]

نوشته چرا چرخه صعودی اخیر بیت کوین با سایر چرخه ها متفاوت است؟ اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

بنجامین کاون (Benjamin Cowen)، تحلیلگر بیت کوین، اعتقاد دارد که چرخه صعودی اخیر بیت کوین (Bitcoin) منحصربه فرد است و شباهتی به دوره های قبلی ندارد.وی در ویدئوی استراتژی جدیدش به ۴۵۶۰۰۰ مشترک کانال یوتیوب خود گفته است که ارزش بازار بالاتر بیت کوین صعود این رمزارز به ترازهای قیمتی بالاتر را به مراتب سخت تر کرده است.کاون از مدلی استفاده می کند که بر اساس آن طول چرخه صعودی بیت کوین متناسب با کاهش نرخ بازگشت سرمایه (ROI) آن، افزایش می یابد.“من همواره به این موضوع اعتقاد داشته ام که برای رسیدن قیمت بیت کوین به تراز ۱۰۰۰۰۰ دلاری، نیاز خواهد بود که مؤسسات نهادی در این بازار سرمایه گذاری کنند. باز هم می گویم، این چرخه سرمایه گذاران نهادی است و من همواره به این موضوع مشکوک بوده ام که ورود آنها به بازار بیت کوین در سال ۲۰۲۱ باعث ایجاد فومو یا ترس از جا ماندن شود و پس از آن در سال ۲۰۲۲ وارد چرخه فروش شویم و چند سال بعد دوباره این اتفاق تکرار شود. اما الان فکر نمی کنم که اتفاقات بدین شکل روی دهند. من فکر می کنم که مؤسسات بسیاری وارد بازار خواهند شد و در نتیجه این چرخه به نحوی متفاوت از سایر چرخه هایی که تا کنون دیده ایم رقم خواهد خورد.ما مقایسه های بسیاری را با چرخه سال ۲۰۱۳ انجام داده ایم. من معتقدم که چرخه کنونی مشابه سال ۲۰۱۳ است اما به طور قابل توجهی طولانی شده است. من فکر می کنم اصلی ترین نکته ای که باید در نظر گرفت این است که زمانبندی میان رخدادهای مختلف در چرخه کنونی نسبت به سال ۲۰۱۳ بسیار متفاوت است… در واقع، نرخ بازگشت سرمایه این دوره نسبت به دوره های پیشین کمتر شده است.”کاون اعتقاد دارد که پادشاه رمزارزها می تواند چندین ماه در ثبت رکورد قیمت تاریخی جدید ناتوان ظاهر شود و حتی به زیر ناحیه ۳۰۰۰۰ دلار نیز حرکت کند. هرچند، او اعتقاد دارد که BTC هنوز یک روند صعودی بزرگ دیگر را در این چرخه شاهد خواهد بود.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " چرا چرخه صعودی اخیر بیت کوین با سایر چرخه‌ها متفاوت است؟ از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×