روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " صعود چشمگیر قیمت کوزاما به دنبال پشتیبانی صرافی کراکن از حراج پاراچین‌ها از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ منتشر شد.

صعود چشمگیر قیمت کوزاما به دنبال پشتیبانی صرافی کراکن از حراج پاراچین‌ها

[…]

نوشته صعود چشمگیر قیمت کوزاما به دنبال پشتیبانی صرافی کراکن از حراج پاراچین ها اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

صعود چشمگیر قیمت کوزاماصرافی ارز دیجیتال کراکن (Kraken) به تازگی اعلام کرده است که از فرآیند حراج اسلات های پاراچین شبکه کوزاما (Kusama) حمایت خواهد کرد و این امر صعود چشمگیر قیمت این رمزارز را به دنبال داشته است.بنابر اعلام صرافی ارز دیجیتال کراکن، حراج پاراچین های کوزاما (KSM) که احتمالاً هفته آینده انجام خواهد شد، خواهد توانست طی روزهای آینده چشم انداز بسیار متفاوتی را برای هولدرهای جهانی این رمزارز، به جز کاربران استرالیایی، کانادایی، ژاپنی و آمریکایی، ایجاد کند.“مشتریان کراکن، به جز افرادی که در حوزه های قضایی خاصی قرار دارند، این امکان را خواهند داشت تا طی روزهای آینده در حراجی پاراچین های کوزاما شرکت کنند. آنها از همین امروز خواهند توانست در حراج اسلات پاراچین پروژه های دلخواه خود مشارکت کنند.”در بلاکچین کوزاما و همچنین برادر بزرگترش پولکادات (Polkadot)، پاراچین ها نوعی بلاکچین شخصی سازی شده هستند که برای یک کاربرد خاص طراحی شده اند و می توانند با شبکه اصلی که ریلی چین (Relay Chain) نامیده می شود ارتباط برقرار کنند.نزدیکتر شدن به تاریخ برگزاری حراج پاراچین ها، باعث شده است که کوزاما روندی صعودی را در پیش بگیرد و طی ۲ هفته گذشته رشدی ۵۵ درصدی را شاهد باشد. این در حالیست که باقی بازارهای رمزارز یک اصلاح قیمت عمده را شاهد بوده اند.بر اساس اطلاعات منتشر شده توسط کراکن، اسلات اهدا شده به پروژه های برنده در حراجی پاراچین ها نهایتاً برای ۳۳۶ روز دوام خواهند داشت.“هولدرهای KSM در یک حراجی پاراچین، می توانند با هولد کردن دارایی خود در شبکه کوزاما، به پروژه دلخواه خود در حراجی پاراچین رأی دهند. پروژه ای که بیشترین KSM قفل شده از سوی کاربران را در اختیار داشته باشد در نهایت به عنوان برنده پاراچین مورد نظر اعلام شده و به مدت ۴۸ هفته امکان استفاده از آن را خواهد داشت. هنگامی که دوره قفل شدن دارایی های KSM کاربران اتمام یابد، هولدرها نیز توکن های قفل شده خود را دریافت خواهند نمود.”بلاکچین پولکادات نیز از روند مشابهی تبعیت خواهد کرد. همچنین شایان ذکر است که پروژه هایی که در این حراجی ها با کمک توکن های قفل شده کاربران برنده شوند در ازای KSMهای قفل شده پاداشی را به سرمایه گذاران خود اهدا خواهند نمود.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " صعود چشمگیر قیمت کوزاما به دنبال پشتیبانی صرافی کراکن از حراج پاراچین‌ها از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×