روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " آیا زمان خرید در کف قیمت فرا رسیده است؟ داده های درون زنجیره چه می‌گویند؟ از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ منتشر شد.

آیا زمان خرید در کف قیمت فرا رسیده است؟ داده های درون زنجیره چه می‌گویند؟

[…]

نوشته آیا زمان خرید در کف قیمت فرا رسیده است؟ داده های درون زنجیره چه می گویند؟ اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

آیا زمان خرید رمزارز در کف قیمت فرا رسیده است؟بر اساس داده های تحلیلی ارائه شده از سوی گلسنود (Glassnode)، به نظر می رسد که زمان خرید رمزارزهای شاخص بازار در کف قیمت فرا رسیده است.رشد ۱۵ درصدی بیت کوین (Bitcoin) طی ۲۴ ساعت گذشته، پس از وارد آوردن شوکی جدید به بازار رمزارز به دنبال سقوط به تراز ۳۰۰۰۰ دلاری، باعث شد تا این ارز دیجیتال شاخص بار دیگر بالای تراز ۳۵۰۰۰ دلار معامله شود.امروز پنجشنبه، ۱۰ ژوئن اتریوم، بایننس کوین، دوج کوین، کاردانو و ریپل (XRP) روندی صعودی را پشت سر گذاشتند. در حالی که اتریوم، دومین پروژه رمزارز پرطرفدار بازار، با رشدی ۵.۲۷ درصدی موفق شد به بالای تراز ۲۵۶۶.۴۰ دلاری حرکت کند، دوج کوین و بایننس کوین نیز به ترتیب ۸ و ۱۰ درصد رشد را تجربه کردند.بر اساس داده های آماری منتشر شده از سوی پلتفرم تحلیلی گلسنود، فعالیت درون زنجیره ای شبکه های اتریوم و بایننس کوین در زمینه کاربرهای فعال، حجم تسویه حساب و کارمزد معاملات به سطوحی بازگشته است که پیش از این در پایان سال ۲۰۲۰ و اوایل ۲۰۲۱ شاهد بودیم. شبکه بیت کوین در اثر جدیدترین سقوط قیمت و فروش گسترده این رمزارز، افت ۱۸ درصدی آدرس های فعال را تجربه کرد. تعداد کاربران فعال این شبکه نیز از ۳۷۵ هزار به ۲۵۰ هزار کاهش یافته است.کاربران منحصربفرد بیت کوینطی دو هفته گذشته، تعداد تراکنش های اسمی اتریوم نیز بیش از ۶۰ درصد کاهش یافته است. همچنین با کاهش تراکنش های درون زنجیره ای، کارمزد تراکنش های هر دو بلاکچین نیز روندی نزولی در پیش گرفته است. از طرف دیگر، بر اساس داده های سایت گلسنود، استراتژی خرید رمزارز در کف قیمتی بیش از هر زمان دیگری مطرح شده است. چرا که بیش از ۸۵ درصد از آدرس ها در تراز قیمت کنونی به سوددهی خواهند رسید.کل حجم انتقال یافته در بلاکچین اتریوم (Ethereum)از طرف دیگر مشوق های مطرح شده از سوی نایب بوکله (Nayib Bukele)، رئیس جمهور السالوادور، برای جامعه رمزارز باعث شده است تا علاقه سرمایه گذاران و کارآفرینان این حوزه به سرمایه گذاری بیشتر در بیت کوین افزایش یابد. کشور السالوادور به تازگی و برای اولین بار استفاده از بیت کوین در معاملات را قانونی اعلام کرده است.بر این اساس دارندگان بیت کوین نه تنها از پرداخت مالیات معاف می شوند بلکه کارآفرینان حوزه رمزارز نیز خواهند توانست از اقامت فوری و دائمی این کشورد بهره مند شوند.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " آیا زمان خرید در کف قیمت فرا رسیده است؟ داده های درون زنجیره چه می‌گویند؟ از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×