روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " آغاز دوران قراردادهای هوشمند کاردانو با موفقیت کلید خورد! از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ منتشر شد.

آغاز دوران قراردادهای هوشمند کاردانو با موفقیت کلید خورد!

[…]

نوشته آغاز دوران قراردادهای هوشمند کاردانو با موفقیت کلید خورد! اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

آغاز دوران قراردادهای هوشمند کاردانواینپوت اوتپت هنگ کنگ (IOHK) اعلام کرده است که پنجمین رمزارز بزرگ دنیا نقطه عطفی در مسیر خود را پشت سر گذاشته است. نقطه عطفی که نشانگر آغاز دوران قراردادهای هوشمند کاردانو (Cardano) است.توسعه دهنده کاردانو، در یک توییت جدید، به ۱۳۰۸۰۰ دنبال کننده خود می گوید که دومین تکرار آلونزو بلو (Alonzo Blue) با موفقیت در شبکه آزمایشی منتشر شده است.طبق گفته IOHK، این نسخه با چند بروزرسانی کلیدی همراه است که می تواند به عنوان عناصر سازنده در توسعه قراردادهای هوشمند کاردانو مورد استفاده قرار گیرند.“هنوز در مراحل کد اولیه هستیم… این نسخه به روزرسانی مهم CLI (رابط خط فرمان) را با خود به ارمغان می آورد و زمینه هایی را برای ساخت انواع برنامه های قرارداد هوشمند در آینده فراهم می‎ کند.معاملات هوشمند، کاربر را قادر می سازد تا داده معاملات را بر روی زنجیره مرتب کرده و داده های قرارداد اجرایی را ذخیره کنند. این دوره، قراردادهای هوشمند را در کاردانو برای اولین SPOهای (اپراتورهای استخرهای استیک) ما و بنیادگذاران، فعال می کند تا آنها بتوانند از طریق گره ها شروع به ارسال و آزمایش معاملات هوشمند به دفتر حساب کنند.SPOهای آلونزو بلو اکنون ۲۴ ساعت فرصت دارند تا گره های خود را قبل از اجرای اولین اسکریپت های آزمایشی فردا، به روز کنند.”دو بروزرسانی دیگر تا اجرایی شدن سیستمآلونزو بلو اولین مرحله از سه مرحله توسعه ای است که به هدف راه اندازی قابلیت های قرارداد هوشمند کاردانو اجرا می شوند. مرحله دوم، آلونزو وایت (Alonzo White) است و مرحله آخر آلونزو پرپل (Alonzo Purple) خواهد بود. IOHK قبلاً نقشه راهی ۹۰ روزه ارائه کرده بود که جزئیات مراحل و عملکرد بروزرسانی کاردانو را شرح می دهد.“سه مرحله بروزرسانی به ترتیب ۳۰، ۶۰ و ۹۰ روز زمان خواهد برد. پس از رسیدن به ارتقا آلونزو پرپل، ما واقعاً آماده راه اندازی قراردادهای هوشمند خواهیم بود… وقتی به مرحله آلونزو پرپل رسیدیم، تقریباً به رویداد ترکیب کننده هاردفورک (hardfork) نزدیک خواهیم بود و تمام این مسیر از آلونزو بلو شروع شده و با آلونزو پرپل پایان می یابد.”

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " آغاز دوران قراردادهای هوشمند کاردانو با موفقیت کلید خورد! از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×