روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " هدف قیمتی پروژه چین لینک تا انتهای چرخه فعلی بازار از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ منتشر شد.

هدف قیمتی پروژه چین لینک تا انتهای چرخه فعلی بازار

[…]

نوشته هدف قیمتی پروژه چین لینک تا انتهای چرخه فعلی بازار اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

هدف قیمتی پروژه چین لینکبنجامین کوئن (Benjamin Cowen)، تحلیلگر معروز بازار رمزارزها، اظهار داشت که سرنوشت پروژه چین لینک (Chainlink)، اوراکل (Oracle) برجسته، به بیت کوین (Bitcoin) بستگی دارد.کوئن به ۴۶۳۰۰۰ دنبال کننده یوتیوب خود گفت که بیت کوین کنترل شرایط فعلی بازار را در اختیار گرفته است. به گفته این معامله گر، چین لینک در ماه گذشته مانند سایر آلتکوین ها در ابتدا واکنش تندی به شدیدی به اصلاح بیت کوین نشان داد.“چین لینک با نوسانات بیت کوین به خوبی کنار نمی آید. چین لینک دوست دارد بیت کوین باثبات باشد و اخیراً بیت کوین هیچگونه ثبات قیمتی از خود نشان نداده است.هر زمان که این نوسان آرام شود، فکر می کنم چین لینک می تواند دوباره شروع به صعود کند، اما تا زمانی که این اتفاق بیفتد، فکر می کنم ما باید کمی منتظر بمانیم.”کوئن می گوید این ارائه دهنده راه حل های اوراکل، یکی از پروژه های مورد علاقه وی است زیرا به طور کلی نشان داده است که با گذر زمان جایگاه خود را حفظ خواهد کرد.“روند کلی این مراز صعودی است. البته اوقاتی با روند نزولی نیز داریم… اما به طور کلی به سمت بالا حرکت می کند، به همین دلیل من آن را خیلی دوست دارم. من دوست ندارم لزوماً به دنبال پروژه هایی بروم که یک آخر هفته یا در مدت زمان کوتاهی رشد سریعی داشته باشند. من می خواهم به پروژه هایی پایبند باشم که با گذر زمان جایگاه و روند خود را حفظ کنند.”این تحلیلگر می گوید که او همچنان دیدگاهی صعودی روی چین لینک دارد، اگرچه او معتقد است که بسیاری از روندهای قیمتی این دارایی توسط رابطه بیت کوین با میانگین متحرک ساده ۲۰ هفته ای (SMA 20) آن تعیین می شود.“من فکر می کنم که چین لینک در این چرخه بالاتر از ۵۵ دلار خواهد رفت. یک سوال این است که آیا تابستان امسال به این هدف خواهد رسید یا خیر؟ من فکر می کنم رسیدن به این هدف به روند بیت کوین بستگی دارد. اگر بیت کوین بالای میانگین متحرک ساده ۲۰ هفته ای باشد، به نظر من چین لینک قطعا به هدف مذکور خواهد رسید.”

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " هدف قیمتی پروژه چین لینک تا انتهای چرخه فعلی بازار از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×