روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " آلتکوین تازه وارد در میان آشفتگی بازار بیش از 360 درصد رشد کرد! از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ منتشر شد.

آلتکوین تازه وارد در میان آشفتگی بازار بیش از 360 درصد رشد کرد!

[…]

نوشته آلتکوین تازه وارد در میان آشفتگی بازار بیش از ۳۶۰ درصد رشد کرد! اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

رشد شدید یک آلتکوین تازه وارددر حالی که بیشتر دارایی های دیجیتال از یک اصلاح شدید رنج می برند، ارزش یک آلتکوین تازه وارد در کمتر از یک ماه تقریباً چهار برابر شده است.قیمت آمپ (AMP)، که به نوعی حکم یک وثیقه به عنوان سرویس را دارد، از ۰.۰۲۶ دلار در ۲۳ مه به سقف قیمتی ۰.۱۲ دلار در روز چهارشنبه رسیده است و افزایش ۳۶۱ درصدی را تجربه کرده است.در همین مدت، قیمت بیت کوین (Bitcoin) بین ۳۲۰۰۰ تا ۴۱۰۰۰ دلار نوسان کرده است.از ۱۰ سپتامبر سال ۲۰۲۰، قدیمی ترین تاریخی که سایت کوین گیکو (Coingecko) داده های معاملاتی آمپ را در اختیار دارد، این توکن مبتنی بر اتریوم (Ethereum) تقریباً ۱۲۰۰ درصد افزایش یافته است.تیم توسعه دهنده آمپ می گوید دارایی بومی این پلتفرم رمزارزی وثیقه ای است که برای تأمین امنیت معاملاتی فوری و ایمن طراحی شده است.“به عنوان وثیقه، آمپ وظیفه دارد که تا زمانی که یک معامله در مرحله تایید شدن منتظر است، فرایندی که ممکن است از چند ثانیه تا چند ساعت و یا حتی روز طول بکشد، ارزش آن را به نوعی بیمه کند. توکن های آمپ که به عنوان وثیقه مورد استفاده قرار می گیرند، معمولاً با تایید شدن معامله برای پوشش معامله ای دیگر آزاد می شوند. اما در صورت عدم تایید انتقال، می توان از وثیقه آمپ برای پوشش خسارت استفاده کرد.”هدف آمپ تضمین مبادله هر نوع ارزشی، از جمله فروش ملک، پرداخت های دیجیتال، مبادله ارزهای فیات و توزیع وام است. وثیقه گذاری انتقال دارایی ها با استیک کردن توکن های آمپ صورت می پذیرد.یکی از مشهورترین کاربردهای آمپ در دنیای واقعی اقدام به عنوان وثیقه برای پرداخت هایی است که از طریق سیستم پرداخت دیجیتال فلکسا نتورک (Flexa Network) انجام می شوند. در صورت تأخیر یا عدم موفقیت در پرداخت، می توان از آمپ استیک شده برای تکمیل پرداخت استفاده کرد. بنابراین یک لایه امنیتی اضافی برای طرفین درگیر در معامله ایجاد می کند.افزایش قیمت رمزارز آمپ حدود یک هفته بعد از زمان ارائه این توکن در کوین بیس (Coinbase) آغاز شده است. صرافی جمنای (Gemini)، رقیب کوین بیس، اوایل سپتامبر سال گذشته پشتیبانی خود را از رمزارز آمپ اعلام کرد.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " آلتکوین تازه وارد در میان آشفتگی بازار بیش از 360 درصد رشد کرد! از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×