روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " یک آلتکوین پربازده بازار در شرف آغاز رشدی 230 درصدی از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ منتشر شد.

یک آلتکوین پربازده بازار در شرف آغاز رشدی 230 درصدی

[…]

نوشته یک آلتکوین پربازده بازار در شرف آغاز رشدی ۲۳۰ درصدی اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

بررسی یک آلتکوین پربازده بازار با پتانسیل رشدی ۲۳۰ درصدیلارک دیویس (Lark Davis)، تحلیلگر و سرمایه گذار معروف بازار رمزارزها، معتقد است که یک آلتکوین پربازده بازار که عملکرد درخشانی در چند ماه اخیر داشته، به زودی روند افزایشی پرقدرت دیگری را آغاز خواهد کرد.دیویس به ۳۸۶۰۰۰ دنبال کننده خود در توییتر می گوید که راه حل مقیاس لایه ۲ طراحی شده برای شبکه اتریوم (Ethereum)، پولیگان (Polygon) یا همان متیک (MATIC) قرار است روند صعودی خود را به زودی از سر بگیرد و یک سقف تاریخی جدید را فتح کند.“به نظر من، متیک به سمت ۵ دلار حرکت خواهد کرد و سرمایه گذاران صبور خود را با سود بیشتری پاداش خواهد داد.”رمزارز متیک از ژوئن سال ۲۰۲۰ تا به حال بیش از ۷۰۰۰ درصد رشد کرده است، اما با این حال مشخص است که دیویس معتقد است یک روند صعودی دیگر با سود بالای ۲۰۰ درصدی هنوز هم در آینده این پروژه وجود دارد.بروزرسانی پرتفوی سرمایه گذاری به سبک دیویسهمچنین این هفته، دیویس پرتفوی سرمایه گذاری خود را به روز کرد. دیویس اکثر دارایی خود را در بیت کوین (Bitcoin)، اتریوم (Ethereum) و رمزارز ارزش ثابت یو اس دی سی (USDC) نگهداری می کند. بعلاوه ۳۰ درصد از دارایی این معامله گر در انواع پروژه های آلتکوین با ارزش است.از میان آلتکوین هایی که دیویس در اختیار دارد، پنج رمزارز اصلی وی پلتفرم قرارداد هوشمند پولکادات (Polkadot)، متیک، پلتفرم مقیاس پذیر بلاکچین الراند (Elrond)، راه حل نقدینگی میان زنجیره ای رمپ (RAMP) و پلتفرم مشتقات غیرمتمرکز اینجکتیو (Injective) است.در یک توییت جداگانه، لارک نشان می دهد که او در سبد سرمایه گذاری خود رمزارز کاردانو (Cardano) نیز نگهداری می کند، اما مشخصا میزان دارایی کاردانو وی به اندازه پنج دارایی برتر آلتکوین وی نمی باشد.علاوه بر بازار رمزارزها و دارایی های دیجیتال، دیویس همچنین ۱۰ درصد از دارایی های خود را در بازار سهام سنتی (Stock Market) و ۳ درصد را به شکل طلا و نقره نگهداری می کند.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " یک آلتکوین پربازده بازار در شرف آغاز رشدی 230 درصدی از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×