روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " تحلیل قیمتی بیت کوین در 29 خرداد ؛ نوسان قیمت همچنان ادامه دارد از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ منتشر شد.

تحلیل قیمتی بیت کوین در 29 خرداد ؛ نوسان قیمت همچنان ادامه دارد

[…]

نوشته تحلیل قیمتی بیت کوین در ۲۹ خرداد ؛ نوسان قیمت همچنان ادامه دارد اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

تحلیل قیمتی بیت کوین در ۲۹ خردادهمان طور که در تحلیل های قبلی گفته شد، شکسته شدن یکباره مقاومت ۴۰۰۰۰ دلاری بیت کوین (Bitcoin) کمی بعید به نظر می رسید و انتظار یک پولبک به مقاومت های شکسته شده در تراز ۳۷۵۰۰ دلار را داشتیم اما با افزایش یافتن فشار فروش هم اکنون قیمت این ارز دیجیتال به زیر سطح مهم ۳۶۵۰۰ دلار رسیده است. در ادامه با تحلیل قیمتی بیت کوین در ۲۹ خرداد همراه ما باشید.در طی ۲۴ ساعت اخیر قیمت بیت کوین ۶.۸ درصد کاهش یافته و حجم معاملات نغییر محسوسی نداشته است. در حال حاضر BTC در تراز ۳۵۵۴۰ دلار معامله می شود و با ارزش بازاری معادل ۶۶۳.۳ میلیارد دلار ۴۴.۶ درصد از سلطه بر بازار را در اختیار دارد.طبق داده های درون زنجیره ای میزان خالص ورودی بیت کوین به صرافی ها در روز گذشته ۱۴۸۰ BTC بوده است که نشان از جو نه چندان مثبت بازار دارد.در نمودار ۱ ساعته پس از شکسته شدن کانال صعودی کوتاه مدت، قیمت یک موج نزولی تازه را آغاز کرده و یک خط روند نزولی ایجاد شده است.به طور کلی به نظر می رسد که قیمت قصد دارد به اصلاح زمانی خود ادامه دهد و بین محدوده حمایتی ۳۰۰۰۰ تا ۳۳۰۰۰ دلار و محدوده مقاومتی ۴۰۰۰۰ تا ۴۲۵۰۰ دلار نوسان کند. شکسته شدن هر یک از این دو محدوده که در نمودار نیز مشخص شده اند، ادامه روند در همان جهت را در پی خواهد داشت.نمودار ۱ ساعته قیمت بیت کوینهم اکنون قیمت BTC به خط روند صعودی بلند مدت خود (خط زرد رنگ) و سطح حمایتی ۳۴۸۰۰ دلار رسیده است و باید دید که این بار نیز از این محدوده حمایت می شود یا نه. از دست رفتن این حمایت در تایم فریم روزانه می تواند باعث شکسته شدن حمایت مهم ۳۰۰۰۰ دلار نیز بشود.نخستین مقاومت پیش رو در تراز ۳۶۵۰۰ دلار می باشد و پس از آن سطوح ۳۷۵۰۰ و ۳۸۴۰۰ دلار می توانند مانع از رشد بیشتر قیمت بشوند.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تحلیل قیمتی بیت کوین در 29 خرداد ؛ نوسان قیمت همچنان ادامه دارد از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×