روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " با پنج پروژه رمزارز که فناوری پیشرفته تری از اتریوم دارند آشنا شوید از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ منتشر شد.

با پنج پروژه رمزارز که فناوری پیشرفته تری از اتریوم دارند آشنا شوید

[…]

نوشته با پنج پروژه رمزارز که فناوری پیشرفته تری از اتریوم دارند آشنا شوید اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

پنج پروژه رمزارز با فناوری برتر از اتریومبراساس گزارش یک موسسه رتبه بندی مالی کارآزموده، پنج پروژه رمزارز در شرایط فعلی نسبت به اتریوم (Ethereum) تکنولوژی پیشرفته تری دارند.جدیدترین گزارش موسسه رتبه بندی ویس (Weiss) نشان می دهد که پروژه های کاردانو (Cardano)، پولکادات (Polkadot)، تزوس (Tezos)، کازموس (Cosmos) و فانتوم (Fantom) در حیطه فناوری، امتیاز “عالی” دریافت کرده اند.اتریوم همراه با چند پروژه دیگر من جمله هولو (Holo)، آیوتا (Iota)، گرین (Grin)، بیت شیرز (Bitshares)، آلگورند (Algorand) و نکسوز (Nexus) همچنان در سطح امتیاز “خوب” باقی مانده اند.موسسه رتبه بندی ویس، یک مدل خاص برای بررسی هزاران داده مختلف طراحی کرده است که کمک می کند تا پروژه های متعدد را در دسته بندی های متنوع از نظر فناوری، پذیرش، رسیک سرمایه گذاری و قدرت حرکت در بازار رتبه بندی کند.با نگاهی کوتاه به رتبه بندی کلی این موسسه از پروژه های مختلف بازار، مشاهده می کنیم که این لیست با پیشروی اتریوم با امتیاز -A آغاز می شود. سپس بیت کوین (Bitcoin) با امتیاز B و پس از آن استلار (Stellar) و کاردانو با امتیاز -B جای گرفته اند.این موسسه، علاوه بر رتبه بندی های مذکور، شرایط کلی بازار رمزارزها را نیز مورد بررسی قرار می دهد. ماریا ماتیک (Marija Matic)، کارشناس ارشد موسسه ویس، در یک پست جدید به بررسی شرایط بازار پس از لایحه مهم السالوادور (El Salvador) برای پذیرش بیت کوین به عنوان پول قانونی این کشور پرداخته است.“با وجود اینکه هنوز از شرایط حساس بازار خارج نشده ایم، میزان سود معاملات آتی بیت کوین در حال افزایش است. با توجه به رشد ۲۰ درصدی سود معاملات آتی در ماه ژوئن، می توان نتیجه گرفت که معامله گران در حال بازگشت به دیدگاه های صعودی خود هستند.”این کارشناس تاکید می کند که شرایط بنیادین بازار تغیر نکرده است اما همزمان اخطار می دهد که خریداران هنوز در صحنه حاضر نشده اند.“نرخ بهره (funding rates) خنثی، افزایش سود معاملات آتی و معاملات اهرم دار همگی علائم روند صعودی هستند. با این حال، حجم معاملات همچنان کم است و باید منتظر ماند تا خریدارن ترس خود را کنار بگذارند و در صحنه حاضر شوند.”موسسه رتبه بندی ویس بیش از ۳۰ سال است که گزارشات تحقیقاتی و آنالیز بازارهای مالی مختلف را ارائه داده است و در سال ۲۰۱۸ اولین گزارش خود از بازار رمزارزها را منتشر کرده است.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " با پنج پروژه رمزارز که فناوری پیشرفته تری از اتریوم دارند آشنا شوید از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×