روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " بررسی پروژه کیپ نتورک و لیست شدن آن در صرافی کوین بیس از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ منتشر شد.

بررسی پروژه کیپ نتورک و لیست شدن آن در صرافی کوین بیس

[…]

نوشته بررسی پروژه کیپ نتورک و لیست شدن آن در صرافی کوین بیس اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

بررسی پروژه کیپ نتورکتایلر سووپ (Tyler Swope)، معامله گر محبوب و اینفلوئنسر بازار رمزارزها، در حال بررسی توکن های جدیداٌ لیست شده در کوین بیس (Coinbase)، صرافی رمزارز مستقر در ایالات متحده، است. در این مقاله به طور خاص به بررسی پروژه کیپ نتورک (Keep Network) می پردازیم.سووپ پس از اینکه کوین بیس به طور ناگهانی پشتیبانی از چهار دارایی دیجیتال را ارائه داد، این صرافی رمزارز برتر را بخاطر لیست کردن لایه حفظ حریم خصوصی کیپ نتورک مورد ستایش قرار داد.“با نگاهی به آخرین پروژه های اضافه شده در کوین بیس پرو، از جمله شیبا اینو (Shiba Inu)، تنها یکی از این پروژه ها بود که به معنای واقعی کلمه به استانداردهای یک پروژه رمزارز پایبند بود و آن کیپ نتورک است!”سووپ خاطرنشان می کند که لیست شدن کیپ نتورک در کوین بیس پرو، همزمان با تصویب پیشنهاد کیانو (Keanu proposal) اتفاق افتاده است. این پیشنهاد به منظور ادغام کیپ نتورک و شبکه رمزارز غیرمتمرکز نوسایفر (NuCypher) ارائه شده بود.این معامله گر رمزارز اضافه می کند که این ادغام می تواند به کوین بیس اجازه دهد تا از تی بی تی سی (tBTC)، یک پروژه متن باز که قابلیت استفاده از بیت کوین در برنامه های مالی غیرمتمرکز (DeFi) اتریوم را می دهد، پشتیبانی کند.“کوین بیس پرو درست پس از تصویب پیشنهاد کیانو، کیپ نتورک را در صرافی خود لیست کرد. کوین بیس اشاره کرده است که آنها مدتی بود که به دنبال راهی برای اضافه کردن tBTC بوده اند. در اکتبر گذشته، مدیران کوین بیس اعلام کردند که قصد اضافه کردن این پروژه به کاستدی (custody) خود را دارند و سپس در ماه دسامبر، کیپ نتورک را به همراه نوسایفر به کاستدی خود اضافه کردند.بنابراین با ترکیب دو شبکه کیپ نتورک و نوسایفر، ورژن دوم نود (node) شبکه tBTC به اندازه کافی قوی و بزرگ خواهد بود، به زبانی دیگر به اندازه کافی غیرمتمرکز خواهد بود تا کوین بیس بتواند tBTC را به صرافی پرو خود و در نهایت به برنامه منظم خود منتقل کند.”

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " بررسی پروژه کیپ نتورک و لیست شدن آن در صرافی کوین بیس از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×