روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " هشدار کیوساکی در خصوص بزرگترین سقوط اقتصادی و بیت کوین 24 هزار دلاری از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ منتشر شد.

هشدار کیوساکی در خصوص بزرگترین سقوط اقتصادی و بیت کوین 24 هزار دلاری

[…]

نوشته هشدار کیوساکی در خصوص بزرگترین سقوط اقتصادی و بیت کوین ۲۴ هزار دلاری اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

بزرگترین سقوط اقتصادی در تاریخ بشر و بیت کوین ۲۴ هزار دلاریرابرت کیوساکی (Robert Kiyosaki)، نویسنده کتاب پرفروش “پدر پولدار، پدر فقیر”، در خصوص وقوع بزرگترین سقوط اقتصادی در تاریخ بشریت هشدار داده است. وی همچنین پیش بینی کرده است که قیمت بیت کوین (Bitcoin) به دنبال این سقوط تا تراز ۲۴ هزار دلاری کاهش یابد.کیوساکی، نویسنده و سرمایه گذار مشهور، پیش بینی کرده است که بزرگترین سقوط اقتصادی در تاریخ بشر به زودی فرا خواهد رسید.کتاب پرفروش پدر پولدار، پدر فقیر که در سال ۱۹۹۷ منتشر شد، با مشارکت رابرت کیوساکی و شارون لشتر به رشته تحریر درآمده است و هم اکنون برای ۶ سال در لیست پرفروش ترین کتاب های نیویورک تایمز قرار گرفته است. تا کنون بیش از ۳۲ میلیون نسخه از این کتاب به ۵۱ زبان مختلف و در ۱۰۹ کشور دنیا به فروش رسیده است. کیوساکی روز جمعه در توییتی گفته است:“بزرگترین حباب دنیا در حال بزرگتر شدن است. بزرگترین سقوط تاریخی نیز در حال نزدیک شدن است. طلا و نقره بیشتری خواهم خرید. منتظر هستم تا بیت کوین به تراز ۲۴ هزار دلار سقوط کند. سقوطهای اقتصادی بهترین زمان برای پولدار شدن هستند.”هرچند، کیوساکی مشخص نکرده است که چگونه قیمت ۲۴ هزار دلاری را برای بیت کوین پیش بینی کرده است. هنگامی که قیمت بیت کوین در ماه می افت فاحشی را تجربه کرد، این نویسنده مشهور خریداران را ترغیب کرد تا در کف قیمتی خرید کنند.“برخی از مردم می گویند که ما نمی توانیم از پس خرید بیت کوین برآیم. خبر خوب، اکنون شانس به شما رو کرده است. اطلاع خودتان را بالا ببرید. کوین های ارزان قیمتی را بخرید که می توانند عملکرد بهتری را نسبت به بیت کوین از خود به نمایش بگذارند. غر زدن را تمام کنید، دست به کار شوید.”هنگامی که قیمت بیت کوین در تاریخ ۳۰ می تا تراز ۳۷ هزار دلار سقوط کرد، کیوساکی با ارسال توییتی گفت:“بیت کوین در حال سقوط است. این یک خبر بسیار عالیست. هنگامی که قیمت به تراز ۲۷۰۰۰ دلار برسد، من دوباره خریدن را آغاز خواهم کرد. بسیاری از عوامل به تحولات کلان جهانی وابسته خواهند بود. به یاد داشته باشید که مشکل طلا، نقره یا بیت کوین نیست. مشکل بی لیاقتی دولت، فدرال رزرو و وال استریت است.”کیوساکی یکی از بزرگترین مبلغان بیت کوین است و باور دارد که دلار در حال بی ارزش شدن است، چرا که دولتمردان سعی دارند پول رایگان به مردم بدهند.“پول نقد نگهداری نکنید. نقره، طلا و بیت کوین بخرید. دلار در حال مردن است.”در حالی که این اقتصاددان و نویسنده معروف انتظار دارد قیمت بیت کوین تا ۲۴ هزار دلار سقوط کند، اما در بلندمدت دید صعودی به بازار رمزارز دارد. وی پیش تر و در ماه آپریل گفته بود که انتظار دارد به دنبال سیاست های مالی دولت آمریکا و تحلیل رفتن قدرت دلار، قیمت بیت کوین طی ۵ سال آینده به تراز ۱.۲ میلیون دلاری خواهد رسید.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " هشدار کیوساکی در خصوص بزرگترین سقوط اقتصادی و بیت کوین 24 هزار دلاری از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×