روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " تحلیل قیمتی اتریوم در 30 خرداد ؛ مهم‌ترین سطح حمایتی از دست می‌رود؟ از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ منتشر شد.

تحلیل قیمتی اتریوم در 30 خرداد ؛ مهم‌ترین سطح حمایتی از دست می‌رود؟

[…]

نوشته تحلیل قیمتی اتریوم در ۳۰ خرداد ؛ مهم ترین سطح حمایتی از دست می رود؟ اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

تحلیل قیمتی اتریوم در ۳۰ خردادقیمت اتریوم (ETH) نیز به پیروی از بیت کوین روندی تقریبا خنثی را سپری می کند و اکثر معامله گران منتظرند تا جهت موج حرکتی بعدی مشخص شود. در ادامه با تحلیل قیمتی اتریوم در ۳۰ خرداد همراه ما باشید.در طی ۲۴ ساعت اخیر قیمت اتریوم ۱ درصد کاهش یافته و حجم معاملات نیز ۲۲ درصد افت پیدا کرده است. در حال حاضر اتریوم در تراز ۲۱۸۸ دلار معامله می شود و با ارزش بازاری معادل ۲۵۶.۶ میلیارد دلار ۱۷.۳ درصد از سلطه بر بازار را در اختیار دارد. خالص خروجی اتریوم از صرافی ها نیز ۱۱۶ میلیون دلار بوده است.قیمت اتریوم روند صعودی کوتاه مدت خود را به تازگی شکسته و پولبک آن نیز تکمیل شده است. از طرف دیگر قیمت همچنان نتوانسته است که خط روند نزولی خود را از پیش رو بردارد و در نمودار ۱ ساعته درون یک کانال نزولی کوتاه مدت تر نیز قرار گرفته است.نمودار ۱ ساعته قیمت اتریوماتریوم نیز مانند بیت کوین در اصلاح زمانی به سر می برد و تقریبا یک ماه است که بین محدوده مقاومتی ۲۹۰۰ دلار و سطح حمایتی ۲۲۰۰ دلار نوسان می کند. شکسته شدن هر یک از این دو سطح باعث ادامه یافتن روند در همان جهت می شود.نخستین مقاومت پیش رو در تراز ۲۳۰۰ دلار قرار دارد که عبور از آن با توجه به تلاقی با خط روند نزولی زرد رنگ کمی دشوار به نظر می رسد. پس از آن نیز سطح ۲۴۵۰ دلار و سقف کانال نزولی کشیده شده می توانند مقاومتی جدی در مسیر رشد قیمت باشند. اما اگر خریداران بتوانند اصلی ترین مقاومت یعنی تراز ۲۹۰۰ دلار را از پیش رو بردارند رشدی ۳۵ درصد تا تراز ۳۹۰۰ دلار را تجربه خواهیم کرد.اولین حمایت نیز در محدوده ۲۱۵۰ تا ۲۲۰۰ دلار واقع شده است که حفظ آن برای جلوگیری از افت بیشتر قیمت بسیار حیاتی محسوب می شود و در صورت از دست رفتن این حمایت، کاهش قیمت تا تراز ۱۷۰۰ دلار محتمل است. سطح ۱۹۵۰ دلار نیز در این مسیر می تواند حمایت خوبی برای پشتیبانی از قیمت باشد.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تحلیل قیمتی اتریوم در 30 خرداد ؛ مهم‌ترین سطح حمایتی از دست می‌رود؟ از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×