روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " آلتسیزن بعدی چه زمان آغاز خواهد شد ؟ تایلر سووپ پاسخ می‌دهد! از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ منتشر شد.

آلتسیزن بعدی چه زمان آغاز خواهد شد ؟ تایلر سووپ پاسخ می‌دهد!

[…]

نوشته آلتسیزن بعدی چه زمان آغاز خواهد شد ؟ تایلر سووپ پاسخ می دهد! اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

آلتسیزن بعدی چه زمان آغاز خواهد شد ؟همچنانکه بازار رمزارز به تلاش خود برای بهبود شرایط ادامه می دهد تایلر سووپ (Tyler Swope)، تحلیلگر و چهره شناخته شده در جامعه کریپتو، بحث در خصوص زمانی که آلتسیزن (Alt Season) بعدی آغاز خواهد شد را مطرح کرده است.در حالی که بیت کوین (Bitcoin) توان بازیابی قیمت تا تراز ۴۰۰۰۰ دلار را ندارد و اتریوم (Ethereum) نیز به دنبال افت قیمت اخیر خود برای حفظ تراز ۲۰۰۰ دلاری دست و پنجه نرم می کند، سووپ به ۲۵۳۰۰۰ مشترک خود در توییتر گفته است که آلتسیزن دیگری در راه است که زودتر از آنچه که گمان می کنیم فرا خواهد رسید.“در سال جاری چند آلتسیزن دیگر را شاهد خواهیم بود و من پیش بینی می کنم که در اواسط ماه جولای یک آلتسیزن بزرگ را شاهد خواهیم بود. از شواهد اینطور به نظر می رسد که بازار خود را برای چنین رویدادی آماده می کند.دیروز و پس از گذشت ۲۴ ساعت، از میان ۱۰۰ رمزارز برتر در کوین گیکو (CoinGecko) بسیاری از آنها عملکرد بهتری را نسبت به بیت کوین از خود به نمایش گذاشتند. اگر بخواهم دقیق تر صحبت کنم ۷۸ مورد از ۱۰۰ کوین چنین شرایطی داشته اند. اگرچه آنها در حال حاضر روندی رو به رشد را تجربه می کنند اما رشد بسیاری از آنها کمتر از ۵ درصد است. این نشان می دهد که اتفاقی در حال وقوع است. این یک حباب است و جولای ماهی است که این روند سرعت زیادی به خود خواهد گرفت.”این معامله گر در همین ارتباط به توییتی که توسط کریپتوسلطان۲۱ (CryptoSultan21) منتشر شده، اشاره کرده و تأیید کرده است که خریداران بیت کوین با الگوی وایکوف (Wyckoff) در حال جمع آوری این رمزارز هستند. بیت کوین با پیروی از این الگوی انباشت و حرکت در یک ساختار رنج به بازیگران بزرگ اجازه می دهد تا مقادیر بیشتری بیت کوین را جمع آوری کنند.سلطان چنین استدلال کرده است که بیت کوین در حال تشکیل یک الگوی بازیابی قیمت صعودی و خروج از بازار رنج کنونی است.“الگوی وایکوف خبرهای خوبی برای ما دارد! بیت کوین با نزدیک شدن قدم به قدم به یک بازیابی قیمت صعودی، ثابت خواهد کرد که فروشندگان رویکرد اشتباهی را در پیش گرفته اند. عبور از تمام مقاومت های حاضر در چارت بیت کوین ثابت خواهد کرد که یک روند کاملاً صعودی و آلتسیزن انفجاری را پیش رو خواهیم داشت.”به گفته سووپ، چارت بیت کوین نشان می دهد زمانی که بیت کوین به بالاتر از تراز ۵۰۰۰۰ دلار حرکت کند آلتسیزن نیز باز خواهد گشت.“با نگاه کردن به این چارت می توان گفت که بیت کوین کاملاً در حال پیروی کردن از الگوی وایکوف است و با دیدن چارت سلطان می توان گفت که بازگشت به تراز ۵۰۰۰۰ دلار مؤید بازگشت بازار صعودی است و آلتسیزن از راه خواهد رسید.”

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " آلتسیزن بعدی چه زمان آغاز خواهد شد ؟ تایلر سووپ پاسخ می‌دهد! از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×