روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " چرا بانک انگلیس ممنوعیت خرید رمزارز از صرافی‌ بایننس را اعلام کرده است؟ از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ منتشر شد.

چرا بانک انگلیس ممنوعیت خرید رمزارز از صرافی‌ بایننس را اعلام کرده است؟

[…]

نوشته چرا بانک انگلیس ممنوعیت خرید رمزارز از صرافی بایننس را اعلام کرده است؟ اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

ممنوعیت خرید رمزارز از صرافی بایننسبانک انگلیسی تی اس بی (TSB) با توجه به افزایش نگرانی های مربوط به امنیت و همچنین کلاه برداری های حوزه ارزهای دیجیتال، ممنوعیت خرید رمزارز از صرافی های بایننس (Binance ) و کراکن (Kraken) را اعلام کرده است.طبق آمار، تعداد افرادی که در انگلیس ارز دیجیتال دارند به بیش از ۲.۳ میلیون نفر رسیده است و با این وجود تعداد قابل توجهی از دارندگان هنوز ماهیت این نوع دارایی را درک نکرده اند.به گزارش روزنامه انگلیسی تایمز، بانک TSB قصد دارد مشتریان خود را از خرید رمزارز با استفاده از وجوه تحت مدیریت این بانک منع کند و از این پس مشتریان این بانک نمی توانند به دو صرافی یاد شده پول واریز کنند.TSB معتقد است که ارزهای رمزنگاری شده به کلاهبرداران اجازه می دهد که پول مردم را به دلیل امنیت ضعیف بدزدند و استانداردهای امنیتی پایین پلتفورم های این صرافی ها، کار کلاهبرداران را در این زمینه راحت کرده است. به طوریکه این بانک از تازیخ ۱۵ مارس تا ۱۵ آوریل، ۸۴۹ شکایت کلاهبرداری توسط کاربران بایننس دریافت کرده است.تعداد کلاهبرداری های سرمایه گذاری در انگلیس طی چند ماه گذشته رشد چشمگیری داشته است و مقامات ارشد انگلیس پیش از این نیز بارها و بارها به سرمایه گذاران در مورد خطرات و کلاهبرداری های مرتبط با رمزارزها هشدار داده بودند.اشلی هارت، رئیس بخش حقوقی بانک TSB در این راستا می گوید:“کلاه برداران مبالغ دریافتی خود را به راحتی تبدیل به رمزارز می کنند تا ردیابی آن ها از طرف بانک امکان پذیر نباشد و همین امر باعث شده است تا مردمی که در این زمینه سرشته ای ندارند پول های خود را به راحتی از دست بدهند.”با این حال بایننس همیشه ادعا کرده است که در مورد مسئولیت خود در محافظت از کاربران در برابر کلاهبرداری بسیار جدی است. سخنگوی بایننس در این باره اعلام کرد:“بلافاصله پس از اطلاع از این ادعاها وارد عمل شده ایم، ما سابقه بسیار خوبی در همکاری با سازمان های اجرای قانون داریم.”استیون کریستی ، مدیر کراکن نیز این ادعا را که “کراکن به درخواست های کمک در موارد کلاهبرداری پاسخ نمی دهد” کاملا رد می کند و می گوید:“کراکن تنها در سال گذشته به بیش از ۱۰۰۰ درخواست مختلف از سوی سازمان های اجرای قانون پاسخ داده است. کراکن با رعایت کامل شیوه نامه های آژانس های اجرای قانون فعالیت می کند.”

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " چرا بانک انگلیس ممنوعیت خرید رمزارز از صرافی‌ بایننس را اعلام کرده است؟ از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×