روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " رمزارزهایی که مورد توجه سرمایه گذاران نهادی قرار گرفته اند از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ منتشر شد.

رمزارزهایی که مورد توجه سرمایه گذاران نهادی قرار گرفته اند

[…]

نوشته رمزارزهایی که مورد توجه سرمایه گذاران نهادی قرار گرفته اند اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

کاردانو و استلار، رمزارزهای مورد توجه سرمایه گذاران نهادیبه گفته شرکت سرمایه گذاری دارایی های دیجیتال کوین شیرز (CoinShares)، بلاکچین کاردانو (Cardano) و پلتفرم پرداخت متن باز استلار (Stellar Lumens) توجه سرمایه گذاران نهادی را به خود جلب کرده اند. این در حالیست که به نظر میرسد جریان نقدینگی کلیت بازار رمزارزها منفی شده است و سرمایه نهادی به طور کلی در حال خروج از بازار می باشد.در گزارشی جدید از وضعیت بازار رمزارزها، کوین شیرز اعلام کرد در حالی که پول نهادی در حال خارج شدن از بسیاری از رمزارزها می باشد، کاردانو و استلار در حال دریافت جریان های ورودی پول سرمایه گذاران بزرگ و سازمانی هستند.طبق اعلام این شرکت، در هفته گذشته، رمزارز کاردانو ۱.۷ میلیون دلار و رمزارز استلار یک میلیون دلار ورودی نقدینگی داشته اند.قیمت دلاری رمزارز کاردانو در طی هفته تقریبا گذشته ثابت باقی مانده استت و نسبت به هفت روز پیش تنها در حدود ۱.۵ درصد کاهش پیدا کرده است. استلار اما در قلمرو قرمز به سر می برد و در هفته گذشته حدود ۷ درصد افت قیمت را تجربه کرده است.کوین شیرز اضافه می کند، در طی همین هفته اتریوم (Ethereum) میزان کل خروجی ۱۲.۷ میلیون دلار و بیت کوین (Bitcoin) 10 میلیون دلار را شاهد بوده اند. علی رغم اینکه کل مجموعه دارایی های دیجیتال قابل سرمایه گذاری بازار ۲۱ میلیون دلار جریان خروجی نقدینگی داشته است، ارزش بازار رمزارزهای کاردانو و استلار افزایش یافته است.وضعیت جریانات نقدینگی در یک ماه گذشتهدر یک ماه گذشته، بیشتر رمزارزها جریان نقدینگی مثبتی داشته اند، به جز بیت کوین که نسبت به یک ماه گذشته خود ۱۵۶.۸ میلیون دلار خروج نقدینگی را نشان می دهد.جریانات نقدینگیاز آنجا که به نظر می رسد پول سازمانی در حال ترک بازار رمزارزها می باشد، کل ارزش بازار رمزارزها در طی یک روز گذشته ۴ درصد کاهش داشته است و طبق داده های سایت اطلاعاتی کوین گیکو (CoinGecko)، ارزش سرمایه موجود در کل بازار رمزارزها امروز در تراز ۱.۴۷ تریلیون دلار قرار گرفته است.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " رمزارزهایی که مورد توجه سرمایه گذاران نهادی قرار گرفته اند از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×