روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " بلند پروازانه ترین پروژه در بازار رمزارزها در چه شرایطی قرار دارد؟ از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ منتشر شد.

بلند پروازانه ترین پروژه در بازار رمزارزها در چه شرایطی قرار دارد؟

[…]

نوشته بلند پروازانه ترین پروژه در بازار رمزارزها در چه شرایطی قرار دارد؟ اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

بلند پروازانه ترین پروژه در بازار رمزارزهارائول پال (Raoul Pal)، بنیانگذار ریئل ویژن (Real Vision) و حامی بیت کوین (Bitcoin)، دیدگاه خود را در مورد بلاکچینی که از نظر وی بلند پروازانه ترین پروژه در بازار رمزارزها است، به اشتراک می گذارد.اینترنت کامپیوتر (Internet Computer) یا به اختصار ICP، یک پروژه رمزارز است که توسط سازمان غیرانتفاعی دفینیتی (Dfinity)، مستقر در سوئیس، ساخته شده است. این پروژه بلاکچین با هدف بازسازی سرعت، قدرت و مقیاس اینترنت، بدون اتکا به سیستم های متمرکز مانند فایروالز (Firewalls)، زیرساخت های رایانش ابری و پایگاه های داده به تازگی آغاز به کار کرده است.به گفته پال، این پروژه یکی از بزرگترین اهداف را در میان کل پروژه های رمزارز محور دارد، زیرا ICP در تلاش است تا اینترنتی ار که ما امروزه می شناسیم، جایگزین کند.“این پروژه به وضوح بزرگترین هدف را در بازار رمزارزها دارد زیرا اساساً می گوید: “اینترنت کامپیوتر یک معماری کاملاً جدید برای اینترنت است که با استفاده از رمزنگاری هدایت می شود و فراتر از هر چیزی که در حال حاضر وجود دارد مقیاس پذیر است.” این بلاکچین سریع تر از هر پلاکچین دیگری عمل می کند.”اگرچه پال می گوید برخی سرمایه گذاران در مورد این پروژه بدبین به نظر می رسند، زیرا امروزه بسیاری از بلاکچین ها برای پذیرش بیشتر کاربران می جنگند، اما این تحلیلگر کلان خاطرنشان می کند که سرمایه زیادی برای حمایت از ICP وجود دارد و این پروژه می تواند فضای بازار را متحول کند. با این حال، پیچیدگی این پروژه ممکن است باعث کند شدن رشد آن شود.“این پروژه ابعاد بسیار متفاوتی با دیگر پروزه ها دارد. مردم در این مورد بسیار بدبین هستند، اما بیایید ببینیم چه می شود… سرمایه گذاران بسیار مهمی، من جمله A16z و پالیچین کپیتال (Polychain Capital) پشت این پروژه قرار دارند. من با دامنیک ویلیامز (Dominic Williams)، رئیس دفینیتی، صحبت کردم، او نتوانست پروژه را برای من توضیح دهد. تنها چیزی که من می دانم این است که پروژه اینترنت کامپیوتر بزرگ و پیچیده است و اگر حتی رئیس دفینتی نتواند آن را خیلی خوب توضیح دهد، پس مدتی طول خواهد کشید تا توسط سرمایه گذاران پذیرفته شود.”در تاریخ ۱۰ مه، ICP در صرافی های برتر کوین بیس پرو (Coinbase Pro)، بایننس (Binance) و هوبی (Huobi) لیست شد و به سقف تاریخی ۷۰۰ دلار رسید. این دارایی در زمان نوشتن در حدود ۵۰ دلار معامله می شود.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " بلند پروازانه ترین پروژه در بازار رمزارزها در چه شرایطی قرار دارد؟ از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×