روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " تحلیل قیمتی بیت کوین در 31 خرداد ؛ نشانه‌های ریزشی قوی‌تر هستند! از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ منتشر شد.

تحلیل قیمتی بیت کوین در 31 خرداد ؛ نشانه‌های ریزشی قوی‌تر هستند!

[…]

نوشته تحلیل قیمتی بیت کوین در ۳۱ خرداد ؛ نشانه های ریزشی قوی تر هستند! اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

تحلیل قیمتی بیت کوین در ۳۱ خردادبه نظر می رسد که قیمت بیت کوین قصد دارد یک بار دیگر به سمت محدوده ۳۰۰۰۰ دلار حرکت کند. اما آیا این بار نیز این حمایت می تواند مانع از ریزش بیشتر بشود؟ در ادامه با تحلیل قیمتی بیت کوین در ۳۱ خرداد همراه ما باشید.در طی ۲۴ ساعت اخیر قیمت بیت کوین ۴ درصد کاهش یافته و حجم معاملات ۳۱ درصد افزایش پیدا کرده است. در حال حاضر BTC در تراز ۳۳۱۸۰ دلار معامله می شود و با ارزش بازاری معادل ۶۴۶ میلیارد دلار ۴۴.۹ درصد از سلطه بر ابازار را در اختیار دارد.در روز گذشته میزان خالص ورودی بیت کوین به صرافی ها ۴۰۰۰ BTC بوده است. ماینرها همچنان در حال هولد کردن دارایی شان هستند و مقدار بیتکوین هایی که به صورت دوره ای از ماینرها به صرافی ها ارسال می شود، در حال کاهش است.قیمت بیت کوین همچنان درون کانال نزولی کوتاه مدت خود قرار دارد و اکنون به کف کانال رسیده است. با وجود اینکه خط روند صعودی بلند مدت (زرد رنگ) در نمودار ۱ ساعته شکسته شده و پولبک آن نیز تکمیل گشته است اما کندل روز گذشته به گونه ای تقریبا دوجی بسته شده و در این تایم فریم هنوز شکستی رخ نداده است.شکسته شدن این خط روند یک سیگنال خروج قوی صادر می کند که می تواند باعث از دست رفتن حمایت ۳۰۰۰۰ دلار نیز بشود.نمودار ۱ ساعته قیمت بیت کوینبه طور کلی هنوز هیچ ماهیت صعودی در نمودار مشاهده نمی شود و با وجود روند کاهشی میزان رزرو (کل موجودی) BTC در صرافی ها، فشار فروش کاملا قابل لمس است. هرچقدر نوسان قیمت در محدوده ۳۰۰۰۰ تا ۴۰۰۰۰ دلار بیشتر ادامه داشته باشد، صبر و حوصله خریداران نیز زودتر تمام می شود و این امر می تواند منجر به یک فاز ریزشی دیگر بشود.سطوح مقاومتی به ترتیب در ترازهای ۳۳۷۰۰، ۳۴۸۰۰ و ۳۶۲۵۰ دلار قرار دارند. از طرف دیگر نخستین حمایت در تراز ۳۲۵۰۰ دلار واقع شده است و پس از آن محدوده ۳۰۰۰۰ تا ۳۱۰۰۰ دلار اصلی ترین حمایت قیمت محسوب می شود و حفظ آن برای به بازگشت به روند صعودی بسیار حیاتی است.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تحلیل قیمتی بیت کوین در 31 خرداد ؛ نشانه‌های ریزشی قوی‌تر هستند! از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×