روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " چارلز هاسکینسون از تفاوت کاردانو و پولکادات می‌گوید از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ منتشر شد.

چارلز هاسکینسون از تفاوت کاردانو و پولکادات می‌گوید

[…]

نوشته چارلز هاسکینسون از تفاوت کاردانو و پولکادات می گوید اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

تفاوت کاردانو و پولکاداتچارلز هاسکینسون (Charles Hoskinson)، مدیرعامل اینپوت اوتپوت هنگ کنگ (Input Output Hong Kong)، دیدگاه خود در خصوص چگونگی تفاوت کاردانو و پولکادات را بیان کرده است.هاسکینسون، بنیان گذار کاردانو (Cardano)، در مصاحبه جدید خود با لکس فرایدمن (Lex Fridman)، محقق حوزه هوش مصنوعی، گفته است که کاردانو (ADA) برتری های فاندامنتال کلیدی نسبت به دیگر اکوسیستم بلاکچینی معروف یعنی پولکادات (Polkadot) دارد.“تفاوت بزرگ میان این دو سیستم این است که پروژه ما در واقع از چندین بخش متفاوت تشکیل شده است. ما یک سیستم متفاوت را به کار گرفته ایم. من فکر می کنم که لجر اصلی ما بسیار رساتر است. نرخ تکامل ما در بخش اثبات سهام بسیار سریعتر از آنها است چرا که آنها از یک مدل قدیمی تر الگو گرفته اند و ما هم اکنون راهکاری همچون اوربروس امگا را برای این منظور در اختیار داریم.من فکر می کنم که در نهایت زنجیره جانبی بهتر از راه خواهد رسید چرا که ما فناوری میترال (Mithral) را برای این منظور در اختیار داریم. اما ما از مشاهده تلاش های آنها موارد بسیاری را آموختیم.”مدیر اجرایی IOHK در ادامه ادعا کرد که در بخش حاکمیت و گاورننس نیز مدل کاردانو بهتر از پولکادات است.“مورد دیگر این است که ما در خصوص مدل حاکمیتی با دقت بسیار بیشتری عمل کرده ایم. ما برای این منظور کاتالیست (Catalyst) و ولتیر (Voltaire) را به کار خواهیم گرفت. در واقع، سوال اصلی که ما در این خصوص از خود پرسیده ایم این است که چطور هر شرکت کننده در شبکه که داده ای را در اختیار دارد خواهد توانست در آن مشارکت کند؟ این یک نقطه کلیدی در طراحی پولکادات نبوده است. آنها بیشتر به دنبال این بوده اند که سریعتر به حوزه تجاری وارد شوند و مشتریانی را برای خود دست و پا کنند. آنها توجه به حاکمیت را در اولویت بعدی قرار داده اند. این یک دیدگاه تجاری متفاوت است”خالق کاردانو، پولکادات را به عنوان رقیبی “خوب” معرفی کرده و گفته است که پولکادات در واقع می بایست نسخه بعدی اتریوم می بود:“پولکادات همچون اتریوم ۱.۵ است. این همان چیزی است که احتمالاً اتریوم ۲ می بایست به آن تبدیل می شد. این همان کاری است که ویتالیک بوترین (Vitalik Buterin) قصد انجامش را داشت، که بسیار جسورانه و فوق العاده بود اما این کاری بسیار بزرگ است و ریسک های اجرایی بسیاری در این برنامه وجود دارد. من فکر می کنم که آنها ۶ سال برای بررسی این رویکرد وقت داشته اند. اگر آنها مسیر پولکادات را پیش رفته بودند، احتمالاً سال ۲۰۱۸ به بازار وارد می شدند.”

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " چارلز هاسکینسون از تفاوت کاردانو و پولکادات می‌گوید از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×