روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " معرفی یک آلتکوین جدید و پرپتانسیل با وجود افت شدید بازار! از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ منتشر شد.

معرفی یک آلتکوین جدید و پرپتانسیل با وجود افت شدید بازار!

[…]

نوشته معرفی یک آلتکوین جدید و پرپتانسیل با وجود افت شدید بازار! اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

معرفی یک آلتکوین جدید و پرپتانسیلآرون آرنولد (Aaron Arnold)، میزبان برنامه آلتکوین دیلی (Altcoin Daily) و تحلیلگر بازار رمزارزها، با وجود ادامه اصلاح بازار و افت قیمت بیت کوین (Bitcoin) به زیر محدوده ۳۴۰۰۰ دلار، یک آلتکوین جدید و پرپتانسیل را مورد بررسی قرار می دهد.در یک ویدیوی جدید، آرنولد به ۸۴۸۰۰۰ دنبال کننده خود می گوید که وی در حال سرمایه گذاری در پروتکل مالی غیرمتمرکزی (DeFi) به نام فورمیشن فایننس (Formation Finance) است. فورمیشن فایننس یک پلتفرم متقابل زنجیره ای دیفای است که در جستجوی نسبت های مناسب پاداش و ریسک برای فرصت های تولید محصول (yield-farming) در فضای رمزارز فعالیت می کند.آرنولد یادآوری می کند که فورمیشن فایننس، هنگام ورود خود به بخش پرطرفدار و مشهور دیفای، راه اندازی چشمگیری روی لانچ پد (launchpad) دائو میکر (DAOMaker) داشته و توسط راهکار مقیاس پذیری لایه دوم متیک (MATIC) پشتیبانی می شود.” فورمیشن فایننس، ورژن دوم تولید هوشمند (Smart farming) است. حتی اگر علاقه ای به دیفای ندارید، امیدوارم حواستان به این نکته باشد که این روزها همه بشدت به دیفای و تولید محصول علاقه مند شده اند.فورمیشن فایننس واقعا راه اندازی بسیار قوی ای روی دائو میکر داشت و علاوه بر این توسط چندین شرکت و پروژه معروف و بزرگ، مانند متیک، پشتیبانی می شود.”هدف فورمیشن فایننس چیست؟آرنولد می گوید فورمیشن فایننس، با تلاش های خود برای خودکار سازی فرآیندهای تولید محصول و سودسازی، دقیقاً همان نوع پروژه ای است که وی علاقه مند است در حال حاضر در آن ها سرمایه گذاری کند.“در دنیایی که تعداد بسیار زیادی پلتفرم تولید محصول و سودسازی وجود دارد، همه در تلاشند تا بهترین پلتفرم با بیشترین بازده را پیدا کنند، و حالا این پروژه یک رویکرد ریاضی را دنبال می کند تا تمام این پلتفرم ها را به یک فروشگاه واحد تبدیل کند.”در مورد پروژه هایی که آرنولد برای دراز مدت به آن ها علاقه مند است، او به سه رمزارز بیت کوین، اتریوم (Ethereum) و کاردانو (Cardano) اشاره می کند و می گوید که درباره نگهداری آنها تا پایان این چرخه صعودی بازار اطمینان دارد.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " معرفی یک آلتکوین جدید و پرپتانسیل با وجود افت شدید بازار! از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×