روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " شروع روندی جدید در شاخص دلار آمریکا و پتانسیل سقوط بیشتر بیت کوین از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ منتشر شد.

شروع روندی جدید در شاخص دلار آمریکا و پتانسیل سقوط بیشتر بیت کوین

[…]

نوشته شروع روندی جدید در شاخص دلار آمریکا و پتانسیل سقوط بیشتر بیت کوین اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

پتانسیل سقوط بیشتر بیت کوینپیتر برنت (Peter Brandt)، تحلیلگر و معامله گر پیشکسوت بازار رمزارزها می گوید اکنون او با نگه داشتن پول نقد راحت تر است تا اینکه بخواهد بیت کوین (Bitcoin) و رمزارز نگهداری کند چرا که پتانسیل سقوط بیشتر بیت کوین بسیار قوی شده است.در یک توییت جدید، برنت به ۵۳۵۶۰۰ دنبال کننده خود می گوید که سبد رمزارز خود را که قبلاً ۲۵ درصد از پورتفولیو سرمایه گذاری وی را تشکیل می داد، اصلاح کرده است.“زمانی بود که تنها ۵ درصد سبد سرمایه گذاری من را رمزارز تشکیل داده بود، اما بعد از مدتی به ۲۵ درصد رسید. این موضوع برای من جنون آمیز بود. حال من بیشتر به سمت پول نقد رفته ام که برای من نگران کننده بود تا اینکه شاخص USDX در هفته گذشته شروع به پیشرفت کرد.”شروع روندی جدید در شاخص دلار آمریکابه گفته برنت، شاخص دلار آمریکا (USDX) شروع به نشان دادن علائمی از آغاز یک روند جدید کرده است. در صورت رشد شاخص USDX، تأثیر قابل توجهی در برخی از اوراق بهادار سرمایه گذاری مشاهده خواهیم کرد.“شاخص DX_F USDX دلار آمریکا برای شروع یک روند جدید، شاید یک روند بسیار چشمگیر، آماده است. تمامی نشانه ها (نمودارها، احساسات سرمایه گذاران، موقعیت COT، آنالوگ ها) حاکی از وقوع چنین رویدادی هستند. سرمایه گذاران باید در نظر بگیرند که رالی قدرتمند دلار چه تاثیری در سهام و ارزهای پرتفوی آنها خواهد داشت.”برنت اضافه می کند که دارایی های دیگر از جمله رمزارزها احتمالاً تا زمانی که دلار آمریکا صعودی باشد، افت قیمت خواهند داشت.“تا زمانی که شاخص DX_F دلار آمریکا قدرت را در دست بگیرد، تمامی انواع دیگر سرمایه گذاری، ارزهای دولتی دیگر، مواد اولیه مانند مس، رمزارزها و حتی توکن های غیرمثلی (NFT) مانند کارت های بیسبال کلکسیونی، در برابر آن شروع به افت خواهند کرد. البته، چنین قدرت هایی همیشه موقت است و می تواند در یک لحظه کاملا از بین برود.”اگرچه این معامله گر کهنه کار ممکن است در کوتاه مدت دیدگاهی نزولی برای بیت کوین و دیگر رمزارزها قائل باشد، اما او می گوید که هنوز مقداری بیت کوین در سبد خود دارد و اگر شرایط مناسب باشد آماده است تا مقداری بیشتری به سبد خود اضافه کند.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " شروع روندی جدید در شاخص دلار آمریکا و پتانسیل سقوط بیشتر بیت کوین از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×