روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " تحلیل قیمتی بیت کوین در 1 تیر ؛ حمایت 30000 دلار از دست می‌رود؟ از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ منتشر شد.

تحلیل قیمتی بیت کوین در 1 تیر ؛ حمایت 30000 دلار از دست می‌رود؟

[…]

نوشته تحلیل قیمتی بیت کوین در ۱ تیر ؛ حمایت ۳۰۰۰۰ دلار از دست می رود؟ اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

تحلیل قیمتی بیت کوین در ۱ تیربا افزایش سخت گیری های چین در رابطه با استخراج بیت کوین و کاهش چشم گیر هش ریت استخراج این رمزارز، قیمت BTC بار دیگر به اصلی ترین محدوده حمایتی خود در تراز ۳۰۰۰۰ دلار رسیده است اما نشانه ها حاکی از احتمال بالای شکسته شدن این حمایت هستند. در ادامه با تحلیل قیمتی بیت کوین در ۱ تیر همراه ما باشید.امروز شاخص ترس و طمع مارکت در تراز ۱۰ قرار گرفته است که ترس شدید در بازار را نشان می دهد اما با این وجود نسبت پوزیشن های خرید و فروش فیوچرز (معاملات اهرم دار) در اکثر صرافی ها تقریبا برابرست.نهنگ های زیادی در حال واریز بیت کوین به صرافی ها برای فروش هستند و شاید پذیرفتن این واقعیت کمی دشوار باشد اما تمام نشانه های موجود خبر از ریزش بیشتر قیمت و پایان روند صعودی بلند مدت می دهند.در طی ۲۴ ساعت اخیر قیمت بیت کوین تغییر محسوسی نداشته و حجم معاملات ۲۲.۶ درصد افزایش پیدا کرده است. در حال حاضر قیمت BTC در تراز ۳۲۸۰۰ دلار معامله می شود و با ارزش بازاری معادل ۶۱۳ میلیارد دلار، ۴۶.۶۸ درصد از سلطه بر بازار را در اختیار دارد.از زمان سقوط قیمت بیت کوین در ماه گذشته، تا به حال کندل روزانه ای زیر سطح ۳۳۰۰۰ دلار بسته نشده بود و در این محدوده شاهد فشار خرید بودیم اما روز گذشته این اتفاق رخ داد و این کندل نزولی قدرتمند در تراز ۳۱۶۷۰ دلار بسته شد تا خط روند صعودی بلند مدت (زرد رنگ) نیز در این تایم فریم شکسته شود.نمودار ۱ ساعته قیمت بیت کویننخستین حمایت در تراز ۳۱۰۰۰ دلار قرار دارد و اصلی ترین حمایت در تراز ۳۰۰۰۰ دلار نیز تا به حال به خوبی مانع از افت بیشتر بوده است اما هربار که قیمت به این سطح می رسد قسمتی از سفارش های خرید را برمی دارد و بالاخره تقاضا در این سطح نیز تمام می شود. از دست رفتن این حمایت می تواند منجر به سقوط قیمت تا تراز ۲۴۰۰۰ بشود.در کوتاه مدت امکان یک پولبک به سطوح حمایتی شکسته شده در ترازهای ۳۳۵۰۰ و ۳۴۸۰۰ دلار وجود دارد که اکنون این سطوح حکم مقاومت را دارند. مقاومت های بعدی نیز در ترازهای ۳۶۲۵۰ و ۳۷۵۰۰ دلار قرار داند.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تحلیل قیمتی بیت کوین در 1 تیر ؛ حمایت 30000 دلار از دست می‌رود؟ از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×