روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " آیا اتریوم 2.0 توانایی کاهش محبوبیت و کاربرد کاردانو را دارد؟ از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ منتشر شد.

آیا اتریوم 2.0 توانایی کاهش محبوبیت و کاربرد کاردانو را دارد؟

[…]

نوشته آیا اتریوم ۲.۰ توانایی کاهش محبوبیت و کاربرد کاردانو را دارد؟ اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

اتریوم ۲.۰ تهدیدی برای محبوبیت و کاربرد کاردانوچارلز هاسکینسون (Charles Hoskinson)، خالق کاردانو (Cardano)، در حال بررسی طول عمر این پروتکل و اینکه آیا می تواند با مجموعه ای از بروزرسانی های برنامه ریزی شده برای اتریوم (Ethereum) رقابت کند یا خیر، می باشد. در مصاحبه ای با یاهو فایننس (Yahoo Finance)، از هاسکینسون سوال شد که آیا اتریوم ۲.۰ توانایی کاهش محبوبیت و کاربرد کاردانو را دارد؟به گفته هاسکینسون، رئیس اینپوت اوتپوت هنگ کنگ (Input Output Hong Kong)، شرکت سازنده کاردانو، احتمال کمی وجود دارد که اتریوم ۲.۰ اساساً بخواهد نابود کننده کاردانو باشد. وی ادامه داد:“ما همیشه نماد مقیاس پذیری، قابلیت همکاری و پایداری بودیم. بله، مطمئنا اثبات سهام (proof-of-stake) بسیار خوب است و حرکت به سمت اثبات سهام به نفع اتریوم خواهد بود. با این حال ما برای اولین بار با اثبات سهام قبل از اتریوم به بازار وارد شدیم…اما این موضوع فقط مانند این است که بگوییم ما موتور بهتری داریم. یک موتور بی ام دابلیو (BMW) نمتواند یک ماشین دیگر را به بی ام دابلیو تبدیل کند. موتور تنها بخشی از آن است، و شما به کل یک اکوسیستم نیاز دارید.”به طور خاص، هاسکینسون می گوید، سیستم حاکمیت، قابلیت همکاری و توانایی مقیاس پذیری کاردانو حتی پس از فعال شدن جنبه های اصلی اتریوم ۲.۰، همچنان نسبت به اتریوم پیشرفته تر خواهد بود.“شما به کل مجموعه بروزرسانی ها باید توجه کنید. و یکی از ایرادات بزرگی که اتریوم ۲.۰ درون خود نگه داشته است، مسئله حاکمیت است. مشخص نیست که پس از بازنشستگی یا از بین رفتن بنیانگذاران این بلاکچین، چگونه سیستم آن را تکامل داده و آن را عیب یابی می کنند. بعلاوه اینکه هرچه اینگونه سیستم ها بزرگتر شوند، سرعت بروزرسانی شدن آنها کندتر می شود…”هاسکینسون با اشاره به مشارکت کاردانو در تولید شناسه های مبتنی بر بلاکچین برای میلیون ها دانشجو در اتیوپی، می گوید که کاردانو رهبری سیستم های آینده در پرداخت های خرد و سازماندهی هویت افراد را در دست خواهد گرفت.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " آیا اتریوم 2.0 توانایی کاهش محبوبیت و کاربرد کاردانو را دارد؟ از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×