روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " مرکز مالی غیرمتمرکز کارورا برنده اولین حراج پاراچین کوزاما شد! از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ منتشر شد.

مرکز مالی غیرمتمرکز کارورا برنده اولین حراج پاراچین کوزاما شد!

[…]

نوشته مرکز مالی غیرمتمرکز کارورا برنده اولین حراج پاراچین کوزاما شد! اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

اولین برنده پاراچین، مرکز مالی غیرمتمرکز کاروراقرار است مرکز مالی غیرمتمرکز کارورا (Karura) به اولین پاراچین (parachain) شبکه تست پولکادات (Polkadot)، یعنی کوزاما (Kusama) تبدیل شود.بر اساس اطلاعیه ای که روز سه شنبه صادر شد، کارورا از طرف بیش از ۱۵۰۰۰ نهادی که توکن های کوزاما (KSM) خود را به نفع افزودن این مرکز مالی غیرمتمرکز به عنوان اولین پاراچین کوزاما استیک کرده بودند، حمایت شد.به طور کلی، کارورا بیش از ۵۰۰۰۰۰ توکن کوزاما را که در حال حاضر ۹۰ میلیون دلار ارزش دارد، قفل کرد. در اوایل ماه ژوئن، کراکن (Kraken)، پلتفرم معاملات رمزارز مستقر در ایالات متحده، یک سیستم حراج پاراچین را برای پشتیبانی از پیشنهادات کارورا برای کاربران راه اندازی کرد.همانطور که قبلاً گزارش شده بود، شورای کوزاما اولین حراج جایگاه پاراچین خود را یک هفته پیش تصویب کرد. این تأییدیه بر اساس یک برنامه آزمایشی ایجاد شده توسط گوین وود (Gavin Wood)، خالق پولکادات و کوزاما، بود که دو هفته پیش منتشر شد.کارورا پیاده سازی ای از پروتکل آکالا (Acala) روی شبکه پولکادات است. یک مرکز مالی غیرمتمرکز که هدف آن عملاً ایجاد زیست بوم دیفای (DeFi) برای زنجیره پولکادات است.کارورا، همراه با پروژه های دیگر مانند مون ریور (Moonriver)، شیدن (Shiden) و کیلت (Kilt)، در شبکه آزمایشی روکوکو (Rococo) با مشارکت قابل توجه جامعه در این پروتکل ها فعال بوده اند.با برنده شدن کارورا در اولین حراجی پاراچین، اکنون مرکزی از دیفای آماده سوار شدن به زنجیره تنظیم شده کوزاما است.برنامه حراج مابقی پاراچین هابراساس برنامه گوین وود، چهار حراج جایگاه پاراچین دیگر در طی چهار هفته آینده برگزار می شود. هر حراج هفتگی شامل یک دوره مناقصه اولیه دو روزه و پنج روز دیگر برای نهایی کردن روند کار است که در پایان چرخه هفت روزه یک برنده اعلام می شود.پس از پنج حراج جایگاه اول، یک ممیزی برای بررسی عملکرد شبکه در طول فرآیند قبل از شروع مجدد دور دیگر در عرض پنج هفته دیگر انجام خواهد شد.این حراجی ها تعیین کننده اولین مجموعه پاراچین ها خواهد بود که به زنجیره کوزاما اضافه می شوند که به عنوان یک شبکه خواهر برای پولکادات عمل می کند.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " مرکز مالی غیرمتمرکز کارورا برنده اولین حراج پاراچین کوزاما شد! از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×