روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " تحلیل قیمتی بیت کوین در 2 تیر ؛ حفظ حمایت 30000 دلار با چنگ و دندان! از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۰۳ منتشر شد.

تحلیل قیمتی بیت کوین در 2 تیر ؛ حفظ حمایت 30000 دلار با چنگ و دندان!

[…]

نوشته تحلیل قیمتی بیت کوین در ۲ تیر ؛ حفظ حمایت ۳۰۰۰۰ دلار با چنگ و دندان! اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

تحلیل قیمتی بیت کوین در ۲ تیرروز گذشته قیمت بیت کوین با افتی ۱۰ درصدی تا تراز ۲۸۸۰۰ دلار کاهش یافت اما بار دیگر با ورود خریداران سطح ۳۰۰۰۰ دلار حفظ شد تا کندل ۴ ساعته ای زیر این حمایت بسته نشود. در ادامه با تحلیل قیمتی بیت کوین در ۲ تیر همراه ما باشید.به عقیده عده ای از تحلیل گران، افت روز گذشته قیمت BTC به زیر سطح ۳۰۰۰۰ دلار نوعی تله خرسی بوده است تا معامله گران معامله فروش (SHORT) باز کنند و از این پس پادشاه ارزهای دیجیتال می تواند به روند صعودی خود ادامه دهد اما همان طور که در تحلیل های قبلی نیز گفته شد تا زمانی که یکی از سطوح ۳۰۰۰۰ دلار و ۴۲۵۰۰ دلار به صورت معتبر شکسته نشده است نمی توان به طور قطع گفت که روند چگونه خواهد بود.در طی ۲۴ ساعت اخیر قیمت بیت کوین ۴.۵ درصد رشد داشته و حجم معاملات ۱۶.۵ درصد افزایش پیدا کرده است. در حال حاضر BTC در تراز ۳۴۱۸۰ دلار معامله می شود و با ارزش بازاری معادل ۶۴۳.۶ میلیارد دلار، ۴۶.۸۲ درصد از سلطه بر بازار را در اختیار دارد.در نمودار ۱ ساعته خط روند نزولی کوتاه مدت به تازگی شکسته شده و پولبک آن نیز نکمیل گشته است و می توان انتظار یک موج صعودی کوتاه مدت را داشت. همچنین در همین تایم فریم شاهد شکل گیری یک الگوی سر و شانه صعودی هستیم که خط گردن آن شکسته شده است و هدف این الگو رشدی ۱۵ درصدی تا تراز ۳۸۰۰۰ دلار می باشد.نمودار ۱ ساعته قیمت بیت کویناما قیمت همچنان زیر خط روند صعودی بلند مدت خود (زرد رنگ) قرار دارد و تا زمانی که به بالای آن بازنگشته ایم تمایل به نزول بیشتر است و رشدهای کنونی را می توان پولبکی به سطوح حمایتی شکسته شده دانست.نخستین مقاومت پیش رو در تراز ۳۴۸۰۰ دلار قرار دارد و پس از آن تلاقی مقاومت ۳۶۲۵۰ دلار با خط روند یاد شده می تواند مانع رشد بیشتر قیمت بشود. مقاومت های بعدی نیز در سطوح ۳۸۰۰۰ دلار و ۳۹۵۰۰ دلار واقع شده اند.از طرف دیگر در صورت افزایش یافتن عرضه ها سطح ۳۳۰۰۰ دلار اولین حمایت محسوب می شود و مهم ترین حمایت همچنان تراز ۳۰۰۰۰ دلار است.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تحلیل قیمتی بیت کوین در 2 تیر ؛ حفظ حمایت 30000 دلار با چنگ و دندان! از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×