روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " در روند نزولی چه باید کرد ؟ راهکارهایی برای جلوگیری از ضرر بیشتر از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۰۳ منتشر شد.

در روند نزولی چه باید کرد ؟ راهکارهایی برای جلوگیری از ضرر بیشتر

[…]

نوشته در روند نزولی چه باید کرد ؟ راهکارهایی برای جلوگیری از ضرر بیشتر اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

در روند نزولی چه باید کرد ؟شکسته شدن حمایت ۳۰۰۰۰ دلاری بیت کوین، تمام شدن بولران (چرخه صعودی) بازار کریپتو را به همراه خواهد داشت و هرچند که روز گذشته بازهم این سطح مانع از ریزش بیشتر شد اما با هر بار رسیدن قیمت به این تراز، مقداری از سفارش های خرید برداشته می شود و به تدریج میزان تقاضا در این محدوده کاهش می یابد. بنابراین باید احتمال از دست رفتن این حمایت را نیز در نظر گرفت و بدانیم که در روند نزولی چه باید کرد ؟تمامی بازارهای مالی در طول زمان سه فاز صعودی، رنج و نزولی را تجربه می کنند. در طی یک سال گذشته و پس از هاوینگ بیت کوین، بازار کریپتو در فاز صعودی قرار داشته و با جو روانی بسیار مثبت ایجاد شده، اکثر آلتکوین ها رشدهایی خیره کننده را تجربه کردند.در این مرحله پول های خرد با هدف کسب سود ترغیب به سرمایه گذاری می شوند و قیمت ها به راحتی سقف هایی بالاتر به ثبت می رسانند. زمانی که سرمایه گذاران بزرگ به سود مد نظر می رسند دست به فروش دارایی های خود می زنند و همین فشار فروش باعث ریزش شدید قیمت می شود.با افت شدید قیمت، ترس بر معامله گران حاکم می شود و از این پس افراد به منظور کاهش ریسک یا از بازار خارج می شوند یا به سودهای کم راضی می شوند. بنابراین تا مدت ها بازار در فاز نزولی یا رنج (نوسانی) قرار می گیرد چراکه دیگر ورود پول به بازار رخ نمی دهد.در روند نزولی، دیدگاه اصلی معامله گران باز کردن معامله فروش (SHORT) است. مقاومت ها به سختی از پیش رو برداشته شده و حمایت ها به سادگی از دست می روند. بنابراین توصیه نخست این است که در جهت روند معامله کنید و آن را دوست خود بدانید.اگر برای معاملات خود حد ضرر تعیین نکرده و اکنون در ضرر قرار دارید سه راه پیش روی شما وجود دارد:۱. اگر ضرر شما کمتر از ۳۰ درصد است، این میزان ضرر را پذیرفته و در رشدهای کوتاه مدت قیمت به فکر فروش باشید.۲. در سطوح حمایتی در تایم فریم هفتگی خرید کرده و میانگین خرید خود را پایین بیاورید تا با ضرر کمتری از معامله خارج شوید. (حمایت ها و مقاومت های ایجاد شده در تایم فریم های بالا مانند هفتگی و ماهانه اعتبار بیشتری دارند و همواره انتظار واکنش از این سطوح را داریم)۳. اگر به پول خود نیاز ندارید و دانش و اطلاعات کافی نیز برای ورود و خروج به موقع ندارید بهتر است که منتظر چرخه صعودی بعدی بمانید که این امر می تواند با هاوینگ بعدی بیت کوین (تقریبا چهار سال دیگر) محقق شود.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " در روند نزولی چه باید کرد ؟ راهکارهایی برای جلوگیری از ضرر بیشتر از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×