روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " تحلیل قیمتی بیت کوین در 3 تیر ؛ فشار فروش همچنان اجازه رشد نمی‌دهد! از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۰۳ منتشر شد.

تحلیل قیمتی بیت کوین در 3 تیر ؛ فشار فروش همچنان اجازه رشد نمی‌دهد!

[…]

نوشته تحلیل قیمتی بیت کوین در ۳ تیر ؛ فشار فروش همچنان اجازه رشد نمی دهد! اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

تحلیل قیمتی بیت کوین در ۳ تیرقیمت بیت کوین پس از ناموفق ماندن در عبور از مقاومت ۳۴۸۰۰ دلاری خود، روندی نزولی را در پیش گرفته است و باز هم به سطح حمایتی ۳۰۰۰۰ دلار نزدیک می شود. در ادامه با تحلیل قیمتی بیت کوین در ۳ تیر همراه ما باشید.در طی ۲۴ ساعت اخیر قیمت بیت کوین ۳.۶ درصد کاهش یافته و حجم معاملات ۴۴ درصد پایین آمده است. در حال حاضر BTC در تراز ۳۲۹۳۰ دلار معامله می شود و با ارزش بازاری معادل ۶۱۶ میلیارد دلار ۴۶.۳۹ درصد از سلطه بر بازار را در اختیار دارد.در روز گذشته میزان خالص ورودی بیت کوین به صرافی ها ۶۰۰۰ BTC بوده است که می تواند فشار فروش تازه ای ایجاد کند.طبق داده های درون زنجیره ای، تعداد آدرس هایی که دارایی بیت کوینی آن ها در سود است و همچنین تعداد آدرس های فعال بیت کوین به کمترین میزان خود در یک سال اخیر رسیده است که به زبانی ساده به زیان شبکه می باشند.همان طور که در تحلیل های قبلی نیز گفته شد هرچقدر نوسان قیمت در محدوده ۳۰۰۰۰ تا ۴۰۰۰۰ دلار بیشتر زمان ببرد شکسته شدن سطوح حمایتی و مقاومتی نیز سخت تر می شود اما موج خروجی از آن مانند یک فنر فشرد شده بسیار قوی و پر شتاب خواهد بود.در نمودار ۱ ساعته قیمت پس از شکستن خط روند نزولی، در ایجاد یک موج صعودی جدید ناموفق مانده است که همچنان نشان دهنده فشار فروش بالا می باشد.نمودار ۱ ساعته قیمت بیت کویننخستین حمایت کنونی در تراز ۳۲۵۰۰ دلار قرار دارد و پس از آن محدوده ۳۰۰۰۰ تا ۳۱۰۰۰ دلار مهم ترین مانع افت بیشتر قیمت محسوب می شود. آخرین سنگر در این مسیر را نیز سطح ۲۸۸۰۰ دلار می توان دانست که بازگشت قیمتی ریزش اخیر در این تراز رخ داد.از طرف دیگر سطح ۳۳۳۰۰ دلار اولین مقاومت می باشد و اگر خریداران موفق به تثبیت قیمت در بالای تراز ۳۴۸۰۰ دلار بشوند می توان انتظار یک رشد دیگر تا محدوده ۴۰۰۰۰ دلار را داشت.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تحلیل قیمتی بیت کوین در 3 تیر ؛ فشار فروش همچنان اجازه رشد نمی‌دهد! از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×