روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " بانک تسویه حساب‌های بین المللی (bis) از ارزهای دیجیتال پشتیبانی می‌کند از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۰۳ منتشر شد.

بانک تسویه حساب‌های بین المللی (bis) از ارزهای دیجیتال پشتیبانی می‌کند

[…]

نوشته بانک تسویه حساب های بین المللی (BIS) از ارزهای دیجیتال پشتیبانی می کند اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

بانک تسویه حساب های بین المللی (BIS) از ارزهای دیجیتال پشتیبانی می کندبانک تسویه حساب های بین المللی (BIS) به تازگی اعلام کرده است که ارزهای رمزنگاری شده برای مدرنیزه کردن امور مالی مورد نیاز هستند و از این پس از ارزهای دیجیتال بانک های مرکزی کشورها پشتیبانی می کند.در حقیقت BIS یک سازمانی جهانی است که همکاری و مشارکت های پولی و مالی را تقویت می نماید و به عنوان یک بانک تنها به بانک های مرکزی کشورها خدمات می دهد و از افراد و شرکت های خصوصی سپرده نمی پذیرد. همچنین این نهاد مکانی است که بانک داران مهم کشورهای صنعتی با یکدیگر ملاقات و درباره سیستم مالی جهان بحث و تبادل نظر می کنند.BIS در روز ۲۳ ژوئن پیشنهادات خود برای بهبود سیستم های مالی بانک های مرکزی را ارائه داده و در آن به اهمیت پذیرش ارزهای دیجتال نیز پرداخته است.طبق اطلاعات رویترز، برآورد شده است که حدودا ۵۶ بانک مرکزی و مقامات امور مالی در سراسر جهان به دنبال دیجیتالی کردن ارزهای ملی خود هستند چراکه امروزه تجارت به سمت آنلاین شدن رفته است.این قضیه از زمانی جدی تر شده است که با شیوع ویروس کرونا و قرنطینه شدن بسیاری از کشورها و شهرها و روی آوردن مردم به خرید های اینترنتی، استفاده از پول نقد به شدت کاهش یافته است. این در حالیست که بانک ها، ارزهای غیرمتمرکزی مانند بیت کوین و اتریوم و سایر شرکت های بزرگ همچون فیسبوک که به دنبال راه اندازی رمز ارز مخصوص خود با نام دیم (Diem) است را به عنوان تهدیدی برای خود می بینند.بنوئر کوئره (Benoît Cœuré)، رئیس مرکز نوآوری بانک تسویه حساب های بین المللی، در این راستا هشدار داده است که بدون ارزهای دیجیتال ملی، ممکن است پول رایج به کنترل شرکت های بزرگ در بیاید و این امر می تواند منجر به از دست رفتن کنترل پولی مستقل کشورها شود.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " بانک تسویه حساب‌های بین المللی (bis) از ارزهای دیجیتال پشتیبانی می‌کند از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×