روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " تحلیل بلند مدت قیمت استلار ؛ در کف قیمتی قرار داریم؟ از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۰۳ منتشر شد.

تحلیل بلند مدت قیمت استلار ؛ در کف قیمتی قرار داریم؟

[…]

نوشته تحلیل بلند مدت قیمت استلار ؛ در کف قیمتی قرار داریم؟ اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

تحلیل بلند مدت قیمت استلارقیمت استلار (XLM) پس از ثبت سقف تاریخی در تراز ۰.۸ دلار، روندی نزولی را تجربه می کند و هم اکنون به کف کانال صعودی بلند مدت خود رسیده است. اما آیا این حمایت داینامیک می تواند باعث بازگشت به روند صعودی شود یا با از دست رفتن آن ریزش ها ادامه پیدا می کند؟ در ادامه با تحلیل بلند مدت قیمت استلار همراه ما باشید.با اینکه حمایت ۳۰۰۰۰ دلاری بیت کوین هنوز شکسته نشده و پایان بولران (روند صعودی) کاملا تایید نشده است، اکثر آلتکوین ها حمایت های مهمی را از دست داده اند و استلار نیز از این قاعده مستثنی نبوده است به طوریکه این رمزارز هم اکنون از بالاترین قیمت تاریخی خود ۶۷ درصد فاصله گرفته است.در طی ۲۴ ساعت اخیر قیمت استلار ۱.۳ درصد رشد داشته و حجم معاملات ۴۴.۸ درصد پایین آمده است. در حال حاضر XLM در تراز ۰.۲۶ دلار معامله می شود و با ارزش بازاری معادل ۶.۱ میلیارد دلار در رتبه ۱۹ بازار از نظر مارکت کپ قرار دارد.همان طور که در نمودار قابل مشاهد است قیمت همچنان درون کانال صعودی بلند مدت خود قرار دارد و ریزش چند روز اخیر نیز در کف این کانال متوقف شد. از طرف دیگر یک خط روند نزولی کوتاه مدت ایجاد شده است که تا به حال چندین بار مانع رشد بیشتر قیمت بوده است و تا زمانی که قیمت نتواند از آن عبور کند شاهد موج صعودی جدیدی نخواهیم بود.نمودار روزانه قیمت استلارنخستین حمایت در تراز ۰.۲۳ دلار واقع شده است و پس از آن تلاقی تراز ۰.۲۰ دلار با کف کانال صعودی مهم ترین سطح حمایتی محسوب می شود که اگر خریداران بتوانند آن را حفظ نمایند می توان به بازگشت به روند صعودی امیدوار بود اما در صورت از دست رفتن این حمایت، دیدگاه بلند مدت نزولی می شود.اولین مقاومت پیش رو نیز در تراز ۰.۳۰ دلار قرار دارد و ژس از آن سطوح ۰.۳۵ و ۰.۴۲ دلار می توانند مقاومت های دشواری در مسیر رشد قیمت باشند.همچنین اندیکاتور RSI در تایم فریم روزانه به تازگی از تراز ۳۰ بازگشته است و هنوز در نزدیکی محدوده اشباع فروش قرار دارد که احتمال در کف قیمتی قرار داشتن را می افزاید اما توجه داشته باشید که همه چیز به حرکت بعدی قیمت بیت کوین بستگی دارد.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تحلیل بلند مدت قیمت استلار ؛ در کف قیمتی قرار داریم؟ از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×